Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Salcano NG 255 SD

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında Ali Gülümser tarafından paylaşıldı.

1. Ali Gülümser

Ali Gülümser Yeni Üye

Seviye:

Kürşad Erkaya bunu beğendi.
  2. Turgay Ak

Turgay Ak Forum Demirbaşı

Seviye:
    Hayırlı olsun hocam :)

Ben de SRD ' sini alıcam 2 hafta sonra inşallah :)

3. Rana Süsal

Rana Süsal Kıdemli Üye

Seviye:
    Hayırlı olsun güle güle kullanın iyi günlerde pedallayın inşallah

4. Furkan Yaldızkaya

Furkan Yaldızkaya Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Aynı bisikleti bende kullanıyorum. Shimano kalitesi tartışılmaz :) Uzun yıllar sizi idare edebilecek bir bisiklet iyi akşamlar bol pedallar :)

5. dalyan öner

dalyan öner Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Güzel bisiklet güle güle kullanın:)

6. Ali Gülümser

Ali Gülümser Yeni Üye

Seviye:
    Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim :) başta salcano ya karsı cekinceliydim fakat kullandıktan sonra anladım gercekten sağlam ve güzel bir bisiklet. Almak isteyenlere kesinlikle öneririm :)

7. Samet SERTER

Samet SERTER Forum Demirbaşı

Seviye:
    255sd kardeşliği :) Bende aynı canavardan var memnunum güzel seçim iyi günlerde bol pedallamalar...

8. Oğuzhan Y.

Oğuzhan Y. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Ben de bu hafta içinde srd modelini almayı planlıyorum. Hayırlı olsun güle güle kullanın :)

9. kıvanç özkarayel

kıvanç özkarayel Kıdemli Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    hayırlı olsun güle güle kullan

10. dinçer karadayı

dinçer karadayı Kıdemli Üye

Seviye:
    Hayırlı olsun rengi çok hoş kompenetleride gayet iyi güle güle kullanın :)

11. diavolo

diavolo Forum Bağımlısı

Seviye:
    Güzel bisiklet, hayırlı olsun..

12. Ali Gülümser

Ali Gülümser Yeni Üye

Seviye:
    Yorumlarınız için teşekkür ederim. Bir gün herkesin hayal ettiği bisiklete kavuşması dileğiyle..

İyi akşamlar

13. bianchiultra

bianchiultra Bisikletkolik

Seviye:
    Al benden de bi o kadar kardeşlik :D

14. murat istinye

murat istinye Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    eskişehirden yazıyorum. ist'da ünv. ve izmirde asker macerası dönüşü 1 yıl aradan sonra ,eskişehrimin de düzlüğü ve ikiteker aşkım gereği, hem araştırmaya hemde siteyi okumaya başladım ve muteakiben NG 255 SRD modeli ile de ilgilendiğim için bu ilk msjlarımı yazıyorum.( ancak yeni konu açamıyor ancak konu açamadığımdan ilgili konuya yazmak durumun kalıyor ve kişilere PM gönderemiyormuyum bilginiz varmı acaba?)

3-4 sorum var hem cengiz bey kullanıcı olarak siz, hemde elinde olan kullananlarda deneyim ve bilgilerine ithafen soruyorum;

1) salcano NG 255SRD modeli, eskişehirde yok, ANKARA ve İSTANBUL da varmıdır varsa eyr gösterebielcek varmı günü birlik ank'a ve işlerim içinde zaten gideceğim istanbulda yer gösterirseniz gidip fiziksel oalrakda bakabilir ve nakit alabilirm.
    2) nakitte sitede 900e bile alanlar olmuş. acaba nerden nasıl alınmış bilgisi olan varmı? 1080 gibi bir nakit fiayt bu bisiklet için çokmu?
    3) özelliklerde sram X7 full set diyor. bu ayna kol- değiştiriciler ve göbeklr ile vites kolları ve disk firen olmasaydı fren setini içermesi gerekirdi ,ancak daha orta attırıcıda SRAM X5 değiştirci kullanmış, bi abimizde arka değiştirici için(2009) x9 takılı geldi yazmıştı-eskişehirden muhsin abi.
    - hocam bu bisiklet full set değilmi yada enreleri X7 göbekler salcanomu? bu nasıl fullset ? paylaşırsanız sevinriim? sonuçta gelen üründe full set yok diye geri göndermeyeyim?
    4) 173 boy 85 kiloyum. bu durumda bin tl civarı benim araştırp bilemediğim gene 12-13kg(max) civarı önerebileceğiniz net bir model varmı acaba?
    5) salcano bayisi eskişehir- gerçekten tam bir tekel ve kurnaz. aynen kelimesi kelimesine -"4 ayda bi 30 tl vercen yoksa bana hiç gelmicen, yoksa garantin olmaz, - ya abi zaten önümüz kış bende az çok anlarım etmiz kullnadıı kağıda damga vurman için neden 30tl vereyim - burası nasıl geçincek ben nasıl yaşicam. verecen kural bu" dieyrek niytinide belli etmiştir. bu garanti hususu ve 30-40 tl mecburi bir ücret yasalmı ? her yerde varmı acaba..

kısa kısa da olsa ilgi -alakası ve bilgisi olan herkesin bişiler yazmasını ve bi cümlede olsa yardımcı olmasını bekliyroum.. zamn ayırıp yazan arkadaşalra çokteşekkürler faydalı bilgileri için.

15. murat istinye

murat istinye Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    aklıma bikaç şeytakıldı.

sramı - shimanoya oranla hızlı gçiş ve yük alıtnda kararlı tutudman dolayı övüyorlar. 255SRD modeli üzeridne gelen avid 5 disk frenleri ise 500 lrialık çok iyi fen sistemi diye söylüyrolar. nerdeyse SRD ile ilgil tüm forumu karıştırdım. ancak sizin bu hava/ayar sorunu tüm disk frenelrde -hidrolik- olmuyormu. ayrıca yedek prça ediğiniz -çarpma kırılmaz olmzsa benim gibi sık fren kullanan biri için sadece disk pabuçlarının değişimi olmaycakmı. kimi oraganik kimi daha metalik kullanıyor illaki bulunmazmı? (eskişehir)

SD modeli 200tl daha pahalı. 400gr daha ağır.

bu konuda herkesin görüş ve tavsiyesi aydınlatıcı olackatır ?

16. murat istinye

murat istinye Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    salcano ng 255srd çok güzel donanıma sahip ve şık duruyor bence..

ancak ilginçtir forumda sevende var ,alıp iki ay sonra satanda.. hidrolik bakımı ozr pahalı diyerek bi arkdaş satılık ilanı vermiş mesela. stelikde seçerken baya araştırmı şve burdada gündem etmiş olmasına rağmne..
    bugün birinden salcano modellerin hidroliklerinden uzakdur. hidrolik rotoru çok ısınıp genleşiyor. vidalar geçşeyip tutmaz oluyor rotor bayır inerken yerinden çıktı .dedi.. sonra mavi bi ikimyasal ile takrar vida sıkmışlar ama tutmamış oda satmaya çalışıyordu..

bu konuda bilgisi olan varmı acaba?

teşekkürler.