Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Salcano Ng 222 İzmir İçi Satılıktır.

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Emre Sincanoğlu tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Emre Sincanoğlu

Emre Sincanoğlu Yeni Üye

Seviye:
    Bisiklet çok temizdir. Askere gitmeden önce aldım 2 ay bindim. Askerden geldim. Kullanmadığım için satıyorum. Bisiklet 26 Janttır. Kadro Double butted Aliminyum, Jantlar Aliminyum Piramit (tam üçgen değil) siyah, Jant Göbekleri Shimano, teller paslanmaz, Juicy Three Hidrolik disk fren, Ritchey Gidon ve Gidon Boğazı, Ritchey sele, 24 Vites, Sram x 5 Vites Takımı, Hutcinson Bulldog Made in France Dış Lastikler, Truvativ Powered by Sram Pedal Ve Pedal Göbekleri.

Kadro Alçak kadrodur. Seleyi indirdiğinizde bisiklet Adeta Bmx e dönüşüyor. Bu sayede çok kıvrak ve hareket kabiliyeti çok yüksek, sağlam bir bisiklettir.

Fiyat 700 tl dir.

Kendim 900 tl ye almıştım. Bisiklet hemen hemen hiç kullanılmadı. Daha yağmur suyu bile değmedi üstüne. Sürekli odamda duruyor. Askerdeykende Odamda Sürekli kapalı ortamdaydı. Üzerini sıkıca örtüp bakımlarını yaptırıp gitmiştim. İzmir İçi İstenilen yere gelinir. Görerek Alırsınız.

2 Adet Sıfır İç lastik, Küçük boy pompa ve Üçgen kadroya takılan bisiklet çantası fiyata dahildir. Yorumlarınızı, düşüncelerinizi ve tekliflerinizi yazabilirsiniz. Bana 05546479604 nolu telden ulaşabilirsiniz.

Fotoğraflar:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.