Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

salcano ng 030 deore aldım

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Emre DeNiZ tarafından paylaşıldı.

1. Emre DeNiZ

Emre DeNiZ Üye

Seviye:

meraba arkadaşlar.bir sürü karar değiştirdik beraber.alakasız bi şekilde elektirikli bisiklet geldi rakip oldu.kararsızlıklar içinde berbat bi şekilde yüzerkene kararımı verdim ve başlıkta yazdığı gibi sacalano ng 030 deore modelini aldım.dün gidip bisikleti sürüşe hazır hale getittirdim.uzun uzun kullandım.çok keyifli bi bisiklet.troyuda kullanmıştım.bu çok daha keyifli.ve hafif.bisikleti aldım kargo ile erzincana gönderdim.bu olay dün oldu.dün akşamda yola çıkıp ben erzincana geldim.bsiklette inş yarın gelecek.şimdiden özledim :)
    yanında düz taban hız lastiği aldım bir çift.paça bandı aldım.kilit aldım.kargo 69 tl tuttu :D faturayı gösterdikte 18'e indirdiler.bisiklet 1300+tekerlek 45+kilit 25+kargo 18 hepsi toplam 1375 birde paça bandı iki tane 5 tl ile toplam 1380 e hesabı kapattık.bisiklet elime ulaşsın montajını yaptırıyım resimlerini eklicem en kısa zamanda inş.umarım yalnış bi karar vermemişimdir.bisikleti ben beğendim.parçalarıda umarım bi problem çıkartmaz.hafifliğide çok güzel.şimdilik bunların yeterli olduğunu düşünüyorum..kargo iki gün içerisinde gelir dediler.ama belki 3.güne kalabilr dediler..Allahım inş 3. güne kalmaz.sabırsızlıktan ölüyorum.alıp sürmek için can atıyorum :D