Salcano ng 020 XTROLITE-G7 alaşım vs Sedona 781 6069 alaşım

Salcano ng 020 XTROLITE-G7 alaşım vs Sedona 781 6069 alaşım ????

• Toplam katılım
    17
  • Anket kapanışı .

Mert KURT

Daimi Üye
Tepki
34
Bisiklet
Scott
Salcano ng 020 XTROLITE-G7 alaşım vs Sedona 781 6069 alaşım

Arkadaşlar fiyat olarak aynı civardaki bu iki kadrodan hangisini almamı önerirsiniz?

ng 020 deki bu alaşım nedir böyle? Kadro ağırlığı 1350gram civarı birşeymiş araştırdığım kadarıyla. Bu değer doğrumu? Bu kadar hafif bir alaşım mı kullanıyorlar?

Sedona 781 i yakından tanıyoruz kron xc4000 ile karşılaştıran arkadaşlar olmuş. Sedona dan başı ağrayan bir arkadaşımız da var forumda. İyice kafam karıştı. KRON a hiç sıcak bakamıyorum. Sevemedim diyelim kadroyu. Ama ömür boyu garanti olayı kafamı kurcalıyor. Salcano nun bu tarz xc serisi kadrolarına verdiği garanti 2 yıl mı ?

KISACASI yerimde olsaydınız bu bütçeye hangi kadroyu tercih ederdiniz?
hangi kadroyu NEDEN tercih ederdiniz?

Herkeze verdiği bilgiler için teşekkür ediyorum çok.

Scudo

onr hülür

Forum Demirbaşı
Tepki
36
ben şuanda ng 020 satıyorum kron 4000 de kullandım. İkisi arasında kıyaslama yaparsam ng 020 daha kaliteli hem hafif hemde kaynakları krondan 10 kat daha kaliteli. Kullanım yönünden dersen salcano daha iyi gibi ama tam anlamıyda bisikleti deneyemedim o yüzden net bişi söleyemiyorum

• Beğen
Tepkiler: erendiz çetiner

Mert KURT

Daimi Üye
Tepki
34
Bisiklet
Scott
@onr hülür

Arazi sürüşü yapmak nasip olmadımı?

birde açılarına kötüleyen bir çok insan var. Turkish champion xc10 kadrosu ile aynı açılara sahip değil mi yahu bu kadro ?

onr hülür

Forum Demirbaşı
Tepki
36
@Mert KURT

evet arazide sürdüm bence güzel gayet tok bi kadro. Açıları evet sanırım aynı bi çok kişi beyenmiyor ama kron vs gibi kadrolardan çok iyidir bnece

• Beğen
Tepkiler: erendiz çetiner

Mert KURT

Daimi Üye
Tepki
34
Bisiklet
Scott
@onr hülür

Teşekkür ederim onur bey verdiğiniz bilgiler için.

Bu konu hakkında bilgi verebilecek deneyimlerini paylaşabilecek başka arkadaşlar yok mu?

Egemen Tunc

Daimi Üye
Tepki
121
Bisiklet
Kron
Kron xc4000 kadrosu kullanıyorum ben ağırlık olarak 17,5" olanlar 1400 19"ler ise 1450 gr gayet güzel bi kadro her türlü şartı denedim daha bi sıkıntısını görmedim tek sorunu var boyası çok narin

Mert KURT

Daimi Üye
Tepki
34
Bisiklet
Scott
@Egemen Tunc

Teşekkür ederim kron yorumu için. xc4000 kadrosu sakın alma diyen samimi bir arkadaşım var. daha önce kendiside çatlattı. Gerçi forumda gürkan beyi gördüm dünyayı dolaşmış nerdeyse xc4000 ile :D

Ama tercihlerim arasına sokmayacağım. Yaşadığım ilde satan dahi yok bildiğim kadarıyla