Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Salcano ng-010

Konu, 'Salcano' kısmında bisikletcanavari tarafından paylaşıldı.

1. bisikletcanavari

bisikletcanavari Onursal Üye

Seviye:
    Bu bisikletin kadrosu hakkında bilgisi olan varmı? dipcikleme fln....Bide yakından gören veya sürme sansına kavusmus arkadaslar varmı?Yorum yapabilirmisiniz?

2. Önder Özdoğan

Önder Özdoğan Onursal Üye

Seviye:
    Bu bisiklet gecen sene satıslarda vardı.. tam bılgım yok ama kısaca ozellık ve resmını yayınlayabılırım..

26" MTB
    Shimano Hone 27 Vites
    26"17"7005 Alüminyum Kadro
    RST OMEGA COMBO Kitlenebilir ve Yükseklik Ayarlanabilir Amortisörlü Maşa
    Ahead Alüminyum Boğaz
    Shimano Hone Hidrolik Disk Fren Sistemi

sanırım artık pıyasada satısa sunulmuyor tahmınımce ama ıkıncı el bulunabılır...
    teşekkurler...

3. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Açıkçası bisikleti yakından gören hiç kimseyi duymadım daha önce :). Salcano biraz da bu bisikleti prestij yapmak ve de dikkat çekmek için piyasaya sürdü. Sitesinde ve de kataloglarında çok kabaca bilgiler verilmiş. Fiyatını da pek haketmeyen bir bisiklet olduğunu düşünüyorum.
    Kadro teknolojisi ile ilgili bilgiyi firmayı arayarak edinebilirsin. Telefon numaraları :0212 597 08 06, ve ulaşabileceğin mail adresleri info@salko.com.tr :)

4. bisikletcanavari

Seviye:
    Halil zaten ben hem böyle forumlara takılıp hemde bu bisikleti bu fiyata alacak degilim :) Toplama bisikletten biraz ucuza geliyo gibi bana (toptan satıs fiyatına alamya calısacam) ne kadar üzerinde zoom gidon bogazı gidon ve koltuk borusu,ıscaselle koltuk kilitsiz pedal bulunada bunlar pek maliyetli seyler degil.Önemli olan kadro_O bisikleti alıpta kadrodan dolayı kafamı taslara vurmak istemiyorum ...

5. Gürsel A.

Gürsel A. Bisikletkolik

Seviye:
    Toptan fiyatına almak nasıl olacak? (Sadece merak ettim de..)Bilmeyenler de öğrenmiş olur böylece ürünler toptan fiyatına nasıl tek satılıyormuş diye..

6. bisikletcanavari

Seviye:
    Gürsel abi takıldıgım ve neredeyse kankam diyebilecegim 38 yasındaki bisikletci abi salcanonun yetkili servisi ve bu sene salcano bisiklet satısına baslamayı planlıyo.Kısaca böyle özetliyeyim.....YAni herkesin söylesemde yapabilecegi birsey degil.