Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Salcano Mountaineer

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında duray tarafından paylaşıldı.

1. duray

duray Üye

Seviye:

2. Aykut Subaşı

Aykut Subaşı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Parçaların marka-modellerini yazarsan yorumlama şansımız daha detaylı olur.

3. deniz çelik

deniz çelik Forum Demirbaşı

Seviye:
    Sizleri üzmek istemem de bisiklet çok basit duruyor;yani çocuk bisikleti sanırım kolçak vites tek jant yani kısacası profosyenel bisiklet değil,yarışta kullanılmaz bu bisiklet bir dağ turunda bisiklet döküllür:Maşa ise kilitli sistem değil vidalı yani sert darbelerde kıralabilir,yani gerçek bisiklet değil kısacası çocuklar için tasarlanmış bisiklet.Sadece çocuklar mahallde kullanırlar bu bisikleti.Bu yorumlar için kalbinizi kırdıysam kusura bakmayın objebtif görüşlerimi sunmak istedim

yunus koç bunu beğendi.
  4. sevims

sevims Aktif Üye

Seviye:
    Her ne kadar objektif deseniz de yorumunuz bence biraz fazla ağır. Tamamen profesyonel bir dağ bisikletinden beklenen özellikleri sıralamışsınız. Sonuçta herkesin bisikleti kullanma şekli, amacı farklı. Herhalde bisikletin sahibi 300 km'lik yola çıkma amacında değildir. Ancak orada burada sürmek için de araba fiyatını vermeye de hiç gerek yok bence...

Bu arada hayırlı olsun.

Speker ve okokok bunu beğendi.
  5. cakhiy

cakhiy Forum Demirbaşı

Seviye:
    bisikletiniz hayırlı olsun... ben ii yada kötü yorum yapmıycam sadece bir şeyi belirtcem:
    Bisikletin profesyonelini değil,sporcunun profesyoneli olur....

N.Erdem TUGRAHAN bunu beğendi.
  6. Serdar TEBER

Serdar TEBER Bisikletkolik

Seviye:
    En güzel bisiklet sahip olabildiğiniz bisiklettir. Güle güle kullanın, hayırlı olsun.

7. deniz çelik

Seviye:
    ewt görüşünüze katılıyorum ama bisiklette profoyenel olmazsa sporcuda da profosyenel olmaz bisiklet sizi yarı yolda bıraktıktan sonra dünyanın en iyi yarışcısıda olasanız iyi yarışçı sayılmazsınız;bisiklette yarışcıda kaliteli olursa daha olumlu olur

8. deniz çelik

Seviye:
    ben bir insanın kişiliğini yorumlamıyorum sonuçta cansız bir madde çok ucuza profosyenel bisikletler var 5 bin ytl lik bisiklet özelliklerini anlatmadım 750ytl lik bisikletlerde bu özelliğe sahip ama çok para veripte kalitesis bisikletler aldığımız zamanlar da oldu bianchi,bisan salcana vs.bu tip bisikletler arkadan amasitörlü yapıpta çocuların gözünü boyayıp çok daha fazla fiyata satıyorlar bianchi üst düzey bisikletleri doere donanımlı bisiklet yazıyor ama hiç alakası yok,vidalı maşalar daha yasaklanmadımı! nice kişileri bilirimki direksiyon elinde kalan arkadaşlar bilirim;dost acı konuşur duygusallığın sırası değil neyse odur:Siz bana 500ytl verin size profosyenel bisiklet dizeyim hatta 1000ytl lik bianchiden daha kaliteli kısacası 300, 400ytl lik hazır bisiklet almaktansa üstüne biraz para koyup toplama bisiklet alırım çok daha iyiy.Arkadaşlarımın bu tip tuzağa düşmesini istemediğimden ağır yorumlar yaptım kusura bakmayın

9. duray

duray Üye

Seviye:
    kadro boyu 36 cm eşime yeni aldığımız bisiklet yorumlarda belirtildiği gibi yarışlara katılamayacağız benim sedona borla'mla http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=25072 birlikte eşimle birlikte beraber pedallamak için aldığımız, bütçemize 199,42 ytl fiyatı ile uygun gelen salcano Mountaineer II alu kadro

10. deniz çelik

Seviye:
    sedona borla bisikletiniz çok hoş olmuş işte gerçek bisiklet.sedona,geotech,corretec,kron,scott gibi bisikletlerin resimlerine alışkın olduğumuz için salcona bisiklet bana çok yabancı geldi salcona bisikletin sahibini yarışçı sandığım için bu şekil yorum yaptıım özür dilerim

11. deniz çelik

Seviye:
    sedona borla bisikletiniz çok hoş olmuş işte gerçek bisiklet.sedona,geotech,corretec,kron,scott gibi bisikletlerin resimlerine alışkın olduğumuz için salcona bisiklet bana çok yabancı geldi salcona bisikletin sahibini yarışçı sandığım için bu şekil yorum yaptıım özür dilerim

12. Onur Kahraman

Onur Kahraman Bisikletkolik

Seviye:
    kadro ağırlığı nedir acaba?

13. duray

duray Üye

Seviye:
    bisiklet toplanmış halde geldiği için kadro ağırlığını bilmiyorum fakat komple ağırlığı yaklaşık 14 kg.

celil.mayaoglu bunu beğendi.
  14. IamJoe

IamJoe Üye

Seviye:
    maşa için olan yer oversize mı?yani xct falan oluyor mu maşa olarak onu soracaktım?

15. GaLiP_

GaLiP_ Aktif Üye

ßilme|\/| ... Alanı:ßuLunamıyoR... ßisikLeti:ßiLin
    Seviye:

ya kardeşim senin bisikletin nede bu şekilde konusma hakkını kendinde buluyorsun!
    konuyu açan abimiz 37 yaşında:eek: yaş kısmına bakarsan görürsün:boese157: sendede herhalde scott serisinin limited modellerinden biri var:eek: sence yarışa katılabilcek gibi bir halimi var(tamamen yaşı kastederek söyledim:rolleyes: ) abimizin ayrıca professiyonellik nedir bir tanımla bakalım yani sendeki bisiklet nee bu şekilde konuşabiliyorsun objektifmiş sen anca sübjectif olursun hatta onu bile olamassınya ....:boese157: :boese157: :boese157: :boese157: :boese157: :boese157:

abi size gelince eğer bisikleti geri alabiliyorlarsa aldığınız yer geri verin güzel tavsiyelerde bulunabiliriz çünkü birkaç parça mutlaka değişmeli ama kadroya bakınca da bir değişim duygusu sizi sarmıyorsa size bu kadro güven veriyorsa ustunden değişiklik yapabilir bence :in: :in:

16. Mehmet Boran

Mehmet Boran Forum Bağımlısı

Seviye:
    Sizin bisikletinizin resimlerini görebilirmiyiz ne kadar profesyonel merak ettim bir yorum yapalım sizin bisikletinize.

17. duray

duray Üye

Seviye:
    dış çapını ölçtüm 37 mm. geliyor elimde anahtar olsa söküp iç çapınıda söylerdim fakat uygun anahtarım yok ama tahminen iç çap 32-33 mm. falan gelir zaten üzerinde zoom maşa var xct olur mu? bilemiyorum.

18. imhoteb

imhoteb Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    bisiklet çok güzel ve benim gibi kısa boylular için uygun inşallah ben de bir tane alacağım aynısından bir de birşey rica edeceğim bisikletin artı ve eksilerini yazarsanız çok memnun olurum

19. duray

duray Üye

Seviye:
    bende eşim için aldım zaten aliminyum kadro, en alt seviye shimano 18 vites, jantlar çift kat olsa daha iyi olurdu fakat o zaman fiyat aynı olmazdı, kısacası bu fiyata alınabilecek en iyi aliminyum kadro bisiklet olduğunu düşünüyorum.

20. imhoteb

imhoteb Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    beni de fiyatının uygun olması etkiledi şimdi kendime o demir yığını bisana nasıl 350 ytl verdiğime yanıyorum