Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Salcano kadrom çalındı

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Hayrettin tarafından paylaşıldı.

1. Hayrettin

Hayrettin CCX'sel üye

Adı:
    Hayrettin
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Yaklaşık 3 aydır mtb kullanıyorum. Forumdaki eski bisikletleri tamir edip kullanan bi kaç arkadaşın hikayelerini okudum ben niye yapmıyorum dedim.

Aklımda 10 yıl kadar önce ablama okuldan verilen salcano yol bisikletini yeniden toplamak gibi düşüncelerim vardı. Bi heyecanla jantları lastikleri frenleri zinciri hazırladım sıra kadroyu bulmaya geldi. Aradım taradım yok koyduğum yere tekrar tekrar baktım ama yok , 10 yıldır aynı yerde duran kadro sırra kadem basmış. Evdekilere sordum sattınız mı diye satmamışlar da. Eski/hurda da olsa nasıl üzüldüm anlatamam yenisi çalınsa ne yapardım bilmiyorum. En kısa zamanda yeni bisikletime güzel bi kilit alıcam. Sizde imkanlarınız dahilinde bi kilit alın takın bisikletinize üzülen olmayın.

2. menderes26

menderes26 Üye

Adı:
    birkan
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    yeni bir bisiklet aldım ama nasıl bir kilit alacağımı bilemedim bir türlü, geçmiş olsun hocam. kilit önerisi olan var ise sağlam bir kilit almayı düşünebilirim.

3. efeyuceer

efeyuceer Aktif Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Onguardın u kilit yada powersportsu fena değildir materyali de sağlamdır.Yada bi motosiklet plastik kaplamalı kablolr var ben onlardan kullanıyorum hem daha ucuz hemde güzel olanlarını kesmek çok vakit alıyor.

4. M.Burak KARADAĞ

M.Burak KARADAĞ Onursal Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Hayrettin bunu beğendi.