Salcano kadro yamulması

Hakan Boz

Daimi Üye
Tepki
131
Bisiklet
Corratec
Corratec kadro konusunda olumsuz görüşü olan yok sanırım.

Scudo

Hakan Boz

Daimi Üye
Tepki
131
Bisiklet
Corratec
Kadro hakkında son görüşlerinizi alabilir miyim. Sizin yorumlarınıza göre hareket edeceğim. Salcanonun kadrosu 16 inç idi bu kadro 17 inç. Büyük sıkıntı yaratır mı? Eski bisikletimle uyum sorunu konusunda dikkat etmem gereken noktalar var mı?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
corratec ben kulladım. hatta kaç yarışa girdim.. gayet sağlam esnemeyen alman işi gayet iyi bir kadrodur. corratec kullanmaya başlayınca arkadaşına teşekkür edeceksin.. :)) salcano kadronun yamulma mesesi ise büyük ihtimal mazgala ya da derin çukura girmiştir. aynısı benim başıma gelmişti.. yapacak bir şey yok. her işte bir hayır var lafı doğruymuş :))

Hakan Boz

Daimi Üye
Tepki
131
Bisiklet
Corratec
Peki kadro boyu konsunda ne diyorsunuz. 16 inç ile 17 inç kadro farkında sıkıntı yaşar mıyım? Boyum 1.68 .

Tepki
21
Bisiklet
Scott
@Hakan Boz

Bence problem olmaz, büyük gelirse daha kısa bir gidon boğazı satın alarak kadroyu boyunuza uydurabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Hakan Boz

BF Okuru

Üye
Tepki
2
dağ bisikleti yol bisikleti gibi değil yol bisikletinde ölçüler çok önemli. dağ bisikletinde ise çok fazla arazi ve sert sürüş yapmıyorsanız büyük kadro idare eder. yani kadrp büyükse kontrol kolay olmaz. buna göre karar verebilirsiniz

Hakan Boz

Daimi Üye
Tepki
131
Bisiklet
Corratec
@muratcolakoglu Kullanan kişinin boyu 1.66 imiş. Rahat bir şekilde kullandığını söylüyor. Büyük kadronun problem olduğunu biliyorum ancak 1 inç büyük fark yaratır mı onu merak ediyorum?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
denemeden karar vermek yanlış.. benzer bir kadrolu bir biskilet sürsen iyi olur

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Bisiklet
Colnago
@Hakan Boz

Satmak için öyle söylüyordur. 1 inç 2,54 cm dir, az değil.

Hakan Boz

Daimi Üye
Tepki
131
Bisiklet
Corratec
Arkadaşlar orta göbek konusunda uyum sorunu yaşama ihtimalim var mı?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@alc madem öyle düşünüyorsunuz, aynı kazayı scott ve benzeri kadrolarla yapın bakalım noluyor :D
Bu olaylar tecrübe etmenize yetmez. Sadece size bir fikir verir.

@Hakan Boz inanın bana diğer kadrolarla aynı kazayı yapsanız kadro namına birşey kalmazdı :)

Hakan Boz

Daimi Üye
Tepki
131
Bisiklet
Corratec
Bu arada konunun kapanışını yapayım. Salcano servisi kadro fiyatı olarak 350 lira + 50 lira toplama ücreti istedi, kabul etmedim.Firmaya detaylı bir mail attım olumlu veya olumsuz herhangi bir geri dönüş olmadı(yaklaşık 2 ay olacak). Bende Corratec kadroyu satın aldım, bisikletin son hali budur.

http://i.imgur.com/dns3XrD.jpg

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.169
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Hakan Boz İyi tarafından bakın kadronuzda Salcano yerine Corratec yazıyor artık :D Güle güle kullanın bence çok da iyi oldu güzel oldu taam mı :D :D

• Beğen
Tepkiler: Hakan Boz

Enes Dökmen

Forum Bağımlısı
Tepki
769
İsim
enes dökmen
Bisiklet
Mosso
benim boyum 1.70 kaç cm kadro almalıyım?

Tepki
1
İsim
E.bekir
Bisiklet
Salcano
bende en son bisikleti tanıdık birinin tanıdığına verdim balatayı bitirmişti ve rotor kuş gibi ötüyordu tanımadıklarınıza bisiklet vermeyin

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
@SALCANO.Bursalı

@lord_of_dark

Arkadaşlar, konu başlığıyla yazmış olduğunuz şeylerin ne kadar uyumsuz olduğunu görebiliyor musunuz? Lütfen bir başlığa mesaj yazarken yazdıklarınızla başlık uyumlu mu bir bakın forum kalitesini düşürmeyin.

ismail.yüksel

Forum Demirbaşı
Tepki
276
@M.Burak KARADAĞ Konu sahibi arkadaşın bisikleti, emanet verdiği için yamulmuş, bu arkadaşta bisikletini emanet verince hasarlı aldığını belirtmiş. Ben aslında bir fark göremedim mesajlar arasında :)

maviox

Aktif Üye
Tepki
107
İsim
Mehmet Yılmaz
Bisiklet
Giant
Test videosunu seyrettim sanırım arkadaşınız yüksek bir yerden ön teker üstüne atlamış