Salcano İzmir alındı.

Çağlayan

Forum Bağımlısı
Tepki
890
@ismailkaradag

hocam merhaba,

tek kelimeyle , şehir bisikleti tavsiye ederim..

boyunuz da uzunsa 10 numara olur...

Scudo

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
@ismailkaradag

Öncelikle bütçeniz ne kadar onu sormak lazım :)

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
@Ender şeker

Haha :D Siz söyleyince gözümde canlandırdım. Çok komikti :)

Tepki
5
Bisiklet
Kron
700 - 800 gibi. Ama bu fiyatlara aldıgımda ya biraz daha ekleyip daha iyi birşey alsaydım diyeceksem biraz daha ekleyip daha iyi birşey almayı tercih ederim. İşe yarar 2. el bulabilirsem oda olabilir.

Tepki
5
Bisiklet
Kron
Boy 1.84. Bir kaç model tavsiye edebilir misiniz? Bütçe 800 - 1000 arası olabilir. Birde yokuş yukarı 1-2 km takım elbise ile çıkabilir miyim. Çok terletirse sonra bütün gün o halde ders anlatmak sıkıntılı. Bulundugum yer ist. pendik burada bisiklet yolu da yok gerçi bazı yerlerde kaldırım bile yok...

nebula11

Üye
Tepki
26
İsim
ali
Bisiklet
Salcano
Salcano izmir 2015 model aldım mükemmel insanlar sürekli bakıyo sanki ufo gördüler bazıları gülümsüyor hatta bence dahon tarzında tasarlanmıs 2015 modeli 6 vites cok dik yokuşları cıkamıyosunuz ama yol tutuşu lastikleri vs güzel ben memnunum

• Beğen
Tepkiler: rainman4486
Tepki
3
İsim
ss
Bisiklet
b'Twin
Salcano easy lüks kullanıcısıyım oldukça seri bir bisiklet özellikle de insanların bakışları için dahi olsa alınası bir bisiklet grubu :))

Bisiklet ayrı bir tat veriyor.aynı zamanda city fun 60 kullanıcısıyım. salcano benim için özel bir bisiklet markası :)

Ali Kılıç 35.5

Çılgın Fixieci (fren yok, vites yok, kural yok)
Tepki
3.916
İsim
Ali Kılıç
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Fixed Gear
Arkadaşlar Salcano alacaksanız netten almayın, bayiden alın! O zaman hiçbir sorun çıkmıyor. Birkaç arkadaşım daha ucuz diye netten aldı, pek çok şeyin ayarını yaptırmak için verdiği para ile masrafı bayii fiyatına eşdeğer oldu. İlk bisikletimi de bayiden aldım, ikincisini de bayiden alacağım. Burada (Çorum) bayiler çok ilgili.

Klasikci

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
Yavuz.O.YILMAZ.
Bisiklet
Diğer
@nebula11 hayırlı olsun boşverin bakan baksın özellikle moral bozukken binin acayip keyifli oluyor malum bizde m2 ye düşen cahil sayısı çok:D bir zaman sonra siz onlara bakıp gülüyorsunuz bu sefer onlar fıtık oluyor:D:D:D:D

nebula11

Üye
Tepki
26
İsim
ali
Bisiklet
Salcano
@redwolf bu dediğini yapacam onlar bana gülümsediğinde alaylı şekilde bende onlara gülümseyecem :D katlanır verdiği zevki vermiyor diğer bisikletler yada ben öyle sanıyorum teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Klasikci

Klasikci

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
Yavuz.O.YILMAZ.
Bisiklet
Diğer
@nebula11Biraz rahat ve gamsız olmak en güzeli kimin ne dediğine baksak ohhooo işimiz var '''''slogan belli yAY HE HE'''' deyin geçin gitsin..

• Beğen
Tepkiler: nebula11

ikbaldem

Üye
Tepki
0
İsim
ikbal
Selamlar. Arkadaslar ben de Salcano İzmir almayi dusunuyorum. Bugun surdum bayide gayet iyiydi. Fiyat 700 dedi. Kullanan arkadaslardan yorum alabilir miyim acaba? Ben istanbul/fatihte yasiyorum ve ogrenciyim okula gidip gelmek ve arada bir gezmek icin almak istiyorum. Sizce pisman olur muyum. Simdiden tesekkurler.

nefffe

Üye
Tepki
0
İsim
tugrul
Merhaba Arkadaşlar, ben de bu üründen almak istiyorum, kullanan arkadaşlar yorum yapabilirler mi?
175cm - 100 kiloyum, sizce bu bisiklete sıkıntı çıkartır mıyım?