Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Salcano İstanbul düşünceleriniz...

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Oldcity tarafından paylaşıldı.

1. Oldcity

Oldcity Yeni Üye

Arkadaşlar merhaba,
    Foruma üye oldukdan sonraki ilk mesajım bu. Anlaşılayacağı üzere bisiklet alma arifesindeyim. :) Forumu didik didik edip Eskişehir'deki bisiklet satan yerlerdeki modelleride inceledikden sonra fiyat/performansıda düşündüğümüzde Salcano İstanbul modelinde karar kıldım. Bugün bisikleti almayı düşünüyorum.

Kullanan arkadaşlarında yorumu ve düşünceleri önemli benim içinde. Düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.
    Saygılar.

2. Oldcity

Oldcity Yeni Üye

Yorum gelmedi ama aşık olduğum Salcano İstanbul'u bugün satın aldım. İlk izlenimlerim müthiş bir seçim yaptığım. Fotoğraf ve düşüncelerimi yakında burdan paylaşamaya çalışacağım.

3. Burak AŞIK

Burak AŞIK Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Maşası dışında amacına yönelik tercih edilebilir bir bisiklet. Bence iyi karar. Hayırlı olsun...

Oldcity bunu beğendi.
  4. Oldcity

Oldcity Yeni Üye

Şansın böylesi bisiklete öğlen binmek istediğimde arka tekerleğin komple inik olduğunu gördüm. Sinirlerim tepeme binsede doğru aldığım yere götürdüm. Sorun iç lastikde aşınmadan dolayı hava kaçırmasıymış. Umarım bundan sonra bu tür problemlerle karşılaşmam.

5. Burak Coskun

Burak Coskun Forum Demirbaşı

Seviye:
    gerçekten güzel gözüküyor :)
    hayırlı olsun istanbulunuz ;)

Oldcity bunu beğendi.
  6. bisikletseven

bisikletseven Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Merhaba konuyu yeni gördüm. Öncelikle hayırlı olsun. Ben bu bisikleti 2008 ocakta aldım. 1,5 yıldır geziyorum. İşimi görüyor. 1,5 yılda 2500 km yaptım. En son akort ayarı yapıldı, arka fren papuçlar değişti. Mustafa abinin eline sağlık iyi bir usta:
    değişimler
    Arka göbek mandallı oldu
    Asınmadan mütevellit daha kaliteli dış lastikler alındı
    Aynakol göbeği rulmanlı hale geldi
    Çamurluk, bagaj çıkarıldı, zincir koruma çıkarıldı-tercihen-
    Net olmasa da 14 kg ağırlığı var.

Üst seviye bisiklet kullanımı tecrubem olmadığı için çok güzel, hoş harika demek istemiyorum. Ancak işimi görüyor ve bence en önemli olanı; onu seviyorum.

Oldcity bunu beğendi.
  7. Oldcity

Oldcity Yeni Üye

@neverhood teşekkürler.

@bisikletseven Yoroum için teşekkürler. Uzun yılardan bu yana bisiklet kullanmıyorum. Bundan dolayı çok iyi profosyonel bir bisiklet almayıda uygun görmedim zaten bütçemde yeterli gelmiyordu. Salcano İstanbul'dan oldukça memnunum sürüşü düşündüğümden çok daha rahat olduğunu söyleyebilirim. 2. iç lastik patlaması haricinde Allah'a şükür bir problemle karşılaşmadım.