Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Salcano Insomnia 273 sram ucuz tavsiye

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında HALUK KURTULDU tarafından paylaşıldı.

1. HALUK KURTULDU

HALUK KURTULDU Yeni Üye

Herkese Merhaba,
    Ben Haluk, 21 yaşındayım, forumda yeniyim fakat uzun yıllardır bisikletçiyim, bisikleti sadece kullananlardanım. Neyin ne marka olduğundan pek fazla haberim yok bu yüzden sizden bir tavsiye almak istiyorum.
    Hussar marka bir bisikletim var. 6 senelik fakat her şeyini yeni değiştirdim yine de eski bisiklet, tamamen yeni bir bisiklete dönüşemiyor. Bugün gezerken tanıdığım bir bisikletçide salcano 273 sram a rastladım. 2. el fakat yeni gibi ve acil paraya ihtiyaç duyduğu için 500 tlye satmaya karar vermiş, ve satılması için bisikletçiye bırakmış. Hiç bir bisiklet arayışım yoktu ama bunca zaman sonra bisikleti değiştirmekte fena olmaz. Ayrıca benim bisikletim 16'' , salcano 18''. Boyumuzda uzadığı için bisiklette küçük geliyor tabi :)
    Böyle bir değişim yapmamı tavsiye eder misiniz? Son dönemlerde sedona daha çok öne çıkan marka olduğu için salcano serisinden emin olamadım :eek: Ayrıca kendi bisikletimi satmaya kalkarsam kolay alıcı bulabilir miyim?
    Sizinle beraber fikir alışverişin de bulunmak istedim. Fiyatına göre iyi bisiklet fakat uzun süre kullanmak istiyorum. Tavsiyeniz nedir acaba? Yardımcı olursanız çok sevinirim. :)
    Herkese iyi pedallar...

http://www.salcano.com/Urunler.aspx?idurun=915
    Salcano Insomnia 273 sram
    http://www.performansbisiklet.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=165
    Bu da benim Hussar. Tam aynısı olmayabilir ama yaklaşık bu :)

2. cemaydinlik

cemaydinlik Yeni Üye

Seviye:
    273 sram ı piyasada çok aradım geçen sezonun malı olması lazım bin tl ye bir yerden alacaktım son anda kaçırdım üstündeki donanıma göre fiyati çok iyi. bahsettiğin 2. el bisikletin kadrosunda falan önemli bir yerinde sorun yoksa fiyatı iyi bence alınabilir.