Salcano Insomnia 242 26'' Shimano

Tepki
3
Bisiklet
Salcano
İlgilenip cevap veren herkese teşekkür ederim. Bu gün bisikletimi aldım. Aldığım yerde astro 20 vardı 270 yoktu. renk kırmızı beyaz. lastiklere patlamaya karşı solusyon diye birşey de sıktılar sağolsunlar. Fiyat olarakta indirim yaptılar. Sanırım sezon dışı almış olmanın avantajı oldu bu fiyat. Aldıktan sonra biraz dolaştım. Şimdilik bir problem yok gibi görünüyor. Pek yağmurda çamurda kullanmayı düşünmediğimden V fren sıkıntı olmayacak gibi görünüyor. V frenlerde oldukça iyi tutuyor gibi geldi.

Tekrardan ilgilenip cevap veren tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Scudo
Tepki
3
Bisiklet
Salcano
@alp değer tanrıverdi

Teşekkür ederim. Bu arada renk kırmızı siyah :) yanlış yazmışım

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
410
Bisiklet
Salcano
@Mahmut Türkmen

ikisi aynı bisiklet sayılır zaten, astro 270'in 2013 modeli astro 20 gibi ufak değişikliklerle.
kullanımda fark sadece maşanın gidondan değil de maşa üzerindne kilitlenmesi olacaktır büyük ihtimalle...

fiyat da uygunsa gayet güzel bir tercih, v frenler yağmurda da oldukça iyi tutuyor bu arada. sadece arka frenim ötebiliyor arada... ancak aynı fren olduğu halde ön ötmediğine göre ufak bir ayarsızlıktan kaynaklanıyor olabilir.

fotoğraflarını da bekliyoruz...

Tepki
3
Bisiklet
Salcano
bisikletimle ilgili birşey sormak istiyorum. Bu ön maşanın sertlik ayarını yaparken ordaki düğme belli bir yere gelince durması gerkmez mi? bendeki 360 derece dönmeye devam ediyor üç dört tur da çevirsem. Acaba bozuk olabilir mi yoksa normali bu mu?

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
410
Bisiklet
Salcano
@Mahmut Türkmen

bir yerde duruyor, ancak tam kaç tur döndüğünü saymadım... 6 tur kadar döndürmüştüm daha gidiyordu :)
yarın sayarım unutmazsam, maşalarımız aynı sayılır kilit mekanizması dışında...

• Beğen
Tepkiler: Mahmut Türkmen

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
410
Bisiklet
Salcano
@Mahmut Türkmen

ben de ilk seferinde gelen tık sesleri seviyeyi belirliyor sanıyordum, ancak alakası yokmuş :) hatta zorlamıştım bayağı yumuşatmak için :D
en yumuşak ayarında bıraktım, yine de çok yumuşak değil... dip görmedim henüz.
yol çok bozuk olmadıkça kilitli kullanıp gerektiğinde açtığıma değecek kadar da hassas olsun istedim :)
zaten gidondan kilitli olduğunda asfaltta kilitli giderken kasis geldiğinde direkt açıp kasisten sonra kapatabiliyorum... :rolleyes:

Üsame Y

Üye
Tepki
2
@Can Fidanoğlu

peki claud butler den memnun kaldınız mı özellikleri nasıl. fren ve çekiş sistemi nasıl

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
410
Bisiklet
Salcano
@Üsame Y

şuan claud butler antaeus 29" satışı yok bildiğim kadarıyla 0 olarak... ikinci el bulması da zor bir marka/model olduğundan almanız zor...
salcano tarafından getirilmiş ve hepsiburada'da satılmıştı...

Üsame Y

Üye
Tepki
2
teşekkür ederim. birisi satıyordu da ondan sordum. nasıl bir bisiklet diye.

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
410
Bisiklet
Salcano
@Mahmut Türkmen

bugün kontrol ettim :) dün aklıma gelmemişti... saydım, tam 6 tur dönüyor sertlik ayarı.
en yumuşak halinde kullanıyorum...

• Beğen
Tepkiler: Mahmut Türkmen