Salcano imsomnia 50 almaya karar verdim düşünceleriniz yazarsanız sevinirim..

Berkant.dogan

Daimi Üye
Tepki
54
Salcano imsomnia 50 almaya karar verdim düşünceleriniz yazarsanız sevinirim..

Scudo

Engin ATAL

Forum Bağımlısı
Tepki
364
Bisiklet
Trek
Merhaba Berkant ;
Kesinlikle Salcano almamanı öneriyorum sana. Sebebini soracak olursan gerek teknik açıdan , gerek satış sonrası destek bakımından Salcano tam bir rezilliktir.Sakın bulaşma derim yinede sen bilirsin.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Engin bey gerçekten çok komiksiniz, kulaktan dolma şeylerle yanlış yönlendirme yapıyorsunuz, her markada herzaman 1 veya 2 tane sorunlu ürün olur bunlara bakarakta bir markayı kötülemek yanlış, bence bu yorumları salcano kullanan,kullanmış, yakınlarındakilerin sorunlarına şahit olan kişiler yaparsa konu daha sağlıklı işler.

Engin ATAL

Forum Bağımlısı
Tepki
364
Bisiklet
Trek
@BF Okuru

Ali bey komik olduğumu iddaa etmişsiniz , benim ilk bisikletim Salcano Snob oldu daha aldığım ilk gün tonlarca sorun ile karşılaştım .
Sanırım forumda Salcano ile ilgili açılan şikayet konularına hiç dikkat etmediniz :) Herkes dert yanıyor :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Kusura bakmayın engin bey, çok ucuz modeller için bu normal bir durum, sonuç olarak fiyat ucuz, salcano ile ilgili açılan şikayet konularına bakıyorum tabi ama çoğu kulaktan dolma o yüzden endişeye mahal yok :)

Özgür BOZKURT

Aktif Üye
Tepki
118
Bisiklet
Trek
Benim ikinci bisikletim Salcano Alu'ydu. Giriş seviyesi bir bisiklet, 6000 km yi devirdim bana mısın demedi. Peder kullanıyor şu an yazlıkta. Salcano kendini geliştiren bir marka artık. Torku Şeker Spor Salcanoyla harikalar yaratıyor. Çok kolay harcamayın, bizim markamız sonuçta. Ben de Salcano XRS 030 modelini alacağım. Muadilleriyle aynı kalite ve daha uygun fiyata, neden olmasın ki..

Faruk ONUK

Daimi Üye
Tepki
56
Herkes salcano tartışmasına girmiş burada :) Salcano nun çok güzel ürünleride mevcut.Fakat keza bir sorun yaşadığınız takdirde teknik servis hizmeti çok sorunlu bir marka.Bu riske girerim diyorsanız elbetteki tercih edilebilir.

Soruna gelirsek o fiyatı hakeden bir bisiklet değikl bence.Ben sedona 711 yada 721 öneririm sana ...

Berkant.dogan

Daimi Üye
Tepki
54
peki Xrs 300 bende bir arkadaş için tavsiye ediyorum ama sizce nasıldır ?