Salcano HECTOR

Tepki
0
Salcano HECTOR
http://www.bebefix.com/images_buyuk/79033114161272366.jpg

Beyler bu bisikleti almayı düşünüyorum yorumlarınz nelerdir

Scudo

emre4335

Aktif Üye
Tepki
27
Bisiklet
Bisan
Bence hiç gerek yok almana zaten kadrosu hı-ten ( çelik ) kadro dediğim şasesi ayrıca çift amortisörlü dez avantaj bi sürü fazladan ağırlık alacaksan alimünyum kadrolu tek amortisörlü bişey al (link) görüntüsü güzel olmayabilir ama alimünyum kadro ve tek amortisörlü güzel bence hafiiftir yani süreken çift amortisörlü ve hı-ten ( çelik ) alaşımlı bu bisiklet kadar zorlanmassın benim düşüncem bu ama maddi yönden eklenti yapabilirsen (link) bunu alabilirsin bu seni baya idare eder hatta biraz daha koyup (link) böyle bi bisiklet alabilirsin sanırsam diğer arkadaşlarda böyle düşünüyorlardır şimdiden kolay gelsin

Çağatay Çağlar

Forum Demirbaşı
Tepki
223
"Çift amortisörlü çelik kadro bisiklete bineceğine hiç bisiklete binme daha iyi."

Evet ağır bir yorum yapıyorum ama malesef doğrusu bu. Çok uygun fiyatlara alüminyum kadro, tek amortisörlü bisiklet bulabilirsin. Bütçe sınırını belirtirsen seçenek sunabilirim, başkaları da sunar seve seve.

emre4335

Aktif Üye
Tepki
27
Bisiklet
Bisan
Bende Çağatay abime katılıyorum bize bütce werirsen yukarıda paylaştığım gibi güzel bisiklet modelleri paylaşmış oluruz.. :in:

yunusemre7737

Aktif Üye
Tepki
14
Bence alma arkadaşımda var ben bir kaç defa sürdüm pek beğenmedim iyi ama daha iyi bir şey al bence