Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Salcano Hector 26

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında yücel güngör tarafından paylaşıldı.

1. yücel güngör

yücel güngör Aktif Üye

Seviye:
  2. Hamza Hakkı

Hamza Hakkı Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Biraz daha para verilip daha üst modeli alınabilir. Hangi amaçla kullancağınızı yazarsanız daha çok yardımcı olabiliriz :)

3. yücel güngör

yücel güngör Aktif Üye

Seviye:
    ben günde 10 km kullanırım ayda birde uzun yuol yanı 75 km kadar bişi kullanışlı olurmu?

4. uğur yılmaz

uğur yılmaz Bisikletkolik

Seviye:
    Kullanışlı olmaz. Orta amortisörü olmayan bir model bakın derim. Bisiklet işi biraz tuzlu maalesef. 200 300 tl ye adamakıllı bisiklet bulmak zor biraz. Bütçeniz elverirse forumda satılan salcano ng 650 bisikleti alın. 270yl. Bundan çok çok daha iyi.

Bahadır Budak bunu beğendi.
  5. uğur yılmaz

Seviye:
    http://www.bisikletforum.com/showthr...light=rst+omni
    Bu ilandaki bisikleti arkadaşıma almıştım ama hiç kullanmadı. Kendisinden ben aldım dün. 2 gün sürdüm. Sabit bir maşa alıp bisikleti hafifletmek istedim ama bunun yerine komple satıp şehir bisikleti almam daha mantıklı olacak sanki. Eğer düşünürseniz size aldığımız fiyata verebiliriz. Sıfırına 800tl vermenize hiç gerek yok.

6. yücel güngör

yücel güngör Aktif Üye

Seviye:
    yorumlarınız için saolun peki benim bütcem 250 tl güzel kullanışlı bir bisiklet önerebilirmisiniz bana şimdiden saolun

7. uğur yılmaz

Seviye:
    Bahadır Budak ve yücel güngör bunu beğendi.
  8. uğur yılmaz

Seviye:
    yücel güngör bunu beğendi.
  9. yücel güngör

yücel güngör Aktif Üye

Seviye:
    saol kardeşm ama 2. el almayı düşünmüyorum paylaştığın için tekrar teşekkürler arkadaşlar galiba aradım bisikleti buldum salcano ng 650 yanlız 2 hafta kendimi zorlayacağım biraz para bulmaya çalışacağım yardımlarınızdan dolayı hepinize tşkrlr iyi günler

10. BF Okuru_

BF Okuru_ Bisikletkolik

Seviye:
    NG 650 almanızı tavsiye etmem çünkü üzerindeki parçalar dandik, size tavsiyem biraz daha bekleyip astro serisi birşey alın.

11. halil bahcetepe

halil bahcetepe Aktif Üye

Seviye:
    arka süspansionlu seni düz yolda açayip yorar ön neysede arkadaki cok gereksiz dağ cıkarken bile gereksiz :) sadece gösteriş icin

bende 75% 85% yolda gerisi hobi amaçlı dağ oldugu icin mtb bakıyorum ama kitlenebilir ön maşalı olanlara bakıyorum özellikle yolda extra rahatsızlık vermesin diye aslında alışssam kıtlemem bile:) mtb daha hoşuma gidiyor uzun yolada cıksam mtb giderim... ama sizin baktıgınız atc denilen kipada orda burda bulabılecegınız salcanonun ağır bir modeli paranızı daha üst modellerin düz maşalı hafif ve parcalarıda 80 100 km sonra dagılmıcak tarzından alırsanız rahat edersınız..

düz kitlenebilir maşalı önerim yazlıklar icin gine süspansion olsun ama kitlensin.. spor icin hector cok rahatsız vede cok yavas olabılecek tek bisiklettir.:) teyzemın catısında var aynısı pedala basmaya üşeniyorum:) secim düz maşa ama mtb 300 400 tl vericem diyorsanız mtb önerim..

300 400 tl 2.el temiz birşey cok rahat bulurusnuz.. salcanoyuda tercih etmem şahsen:)

yücel güngör bunu beğendi.
  12. 1e1b

1e1b Üye

Seviye:
    Hector un kadrosu çelik ve ağır bir bisiklet, kadrosu sağlamdır o yüzden..Düz yolda seni biraz fazla yorar ama gidişi eğlencelidir.Üzerindeki parçalar kaliteli olmasada kısa sürüşler için alınabilir.Veya bütçeni biraz daha arttırarak 300TL'ye nakit NG650 alabilirsin, yada Astro modellerine bakabilirsin.Tavsiyem bütçenin elverdiği gönlüne yatan bisikleti almandır.Kalan para ilede kask, eldiven gözlük gibi ihtiyaçlarını alabilirsin.

13. halil bahcetepe

halil bahcetepe Aktif Üye

Seviye:
    benim tavsiem 300 tl cıkıp 2.el bakman yada daha iyi bir modeline bakman

bu bisikletle başlarsan bisikletten sogutur senii..

14. BF Okuru_

BF Okuru_ Bisikletkolik

Seviye:
    Salcano iyi bir bisiklet üreticisidir sadece satış sonrasında bazı şehirlerde bazı servislerde sorun çıkabiliyor.eger salcanoyu tercih etmemenizin sebebinide belirtirseniz yeni arkadaşlar için daha açıklayıcı ve ön yargısız olur ;)

15. yücel güngör

yücel güngör Aktif Üye

Seviye:
    ama herkes ng 650 nin başlangıc icin çok iyi olacağını söylüyor... kafa allak bullak oldu şimdi benim bütce zaten 250 idi sonra baktım olmıcak ng 650 güsel dediler bütceyi babayla konuştum destek veririm dedi 330 a çıkardık şimdi sende biraz daha biriktir diyosun valla bu böyle gider babamda kafamı ırar yani bütcemi çok fazla aştım arkadaşlar ben zaten 13 yaşındayımbu bisikleti 4-5 yıl kullansam yeter üniversiteye gittiğimda daha iyisini alabilirim yani şuna deneyimli biri mesela kudret abi bi açıklık getirse ben en iyisi özelden ona ulaşmaya çalışayım yoksa bu böle uzar gideeer herkeze saolun

16. Bahadır Budak

Bahadır Budak Aktif Üye

Seviye:
    söylediğiniz bütçenize en uygunu ikinci el almak olacaktır. bisikletini yükseltmek için satan birsürü kullanıcı ve birsürü güzel bisiklet var. örneğin 500 liralık bisikleti 350 liraya bulmak, 350 liraya sıfır ama daha düşük parçalı bir bisiklet almaktan daha olacaktır.

17. Taner Erinmez

Taner Erinmez Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    ng650 senin için gayet uygun kardeşim. Düşüncende gayet güzel üniversiteye başladığında sağlam birşey alır kullanırsın. Herkesin ilk arabası biraz dandiktir ya, buda ole önce dandiği alcaksın, zaman geçtikçe para toplayıp iyisine binceksin(yaşın 13 olduğundan diyorum.). Hadi bakalm.babanıda üzme :D

18. yücel güngör

yücel güngör Aktif Üye

Seviye:
    hepinize teşekkür ediyorum benim bisikletim salcano ng650 iyi günler

19. uygar çamlıbel

uygar çamlıbel Üye

Seviye:
    bence orta amasitörlü alma.rampada zorlanırsın.v kadro al

20. Berk KIRNALI

Berk KIRNALI Aktif Üye

Seviye:
    söylediğiniz bütçeye uygun 2.el bir ng650 olabilir