Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Salcano Garanti rezilliği

Konu, 'Şikayetim Var!' kısmında Samet06 tarafından paylaşıldı.

1. Samet06

Samet06 Üye

Seviye:
    Arkadaşlar Salcano ng650 model bisiklet almıştım Mekanik Disk Janttan Ayrı dönüyor. - BisikletForum burda bahsetmiştim sorunumdan arızanın oldugu hafta pazar günü tur düzenlemiştik.Burdaki arkadaşlarımla yenikent ziir vadisi turu bisiklet çarşamba günü arızalandıgında endişelendim acaba pazar gününe gelirmi diye Aysu bisiklet bana bu hafta gelebilir ama en geç salı günü yani 19.06.2012 günü gelir dendi gelince ararız dediler aramadılar salı günü oldu ertesi gün ben aradım (bu arada tur 1 hafta ertelendi ısrarlarımla) bu hafta kesin içi %100 dendi ama yine gelmedi bugün cuma ve iş günü olarak bitti.Tekrar aradıgımda ise bana denen önümüzdeki hafta içi gelir!Benim turum nolacak şimdi salcano bu kadar rezil bi firmamıdır.Arkadaşlar Kesinlikle salcanodan uzak durun müşteri memnuniyeti yok denecek kadar az.

gok bunu beğendi.
  2. fast007

fast007 Yeni Üye

Seviye:
    Benim anladığım kadarıyla sorun, Salcano'dan çok yetkili servislerin cahilliği ve lakayıtlığından kaynaklanıyor. Çok kısa sürede kolayca çözülebilecek bir sorun,büyük bir problem yumağına dönüşüyor.Salcona, marka değerini yükseltmek istiyorsa, bu soruna bir çözüm getirmeli. Servislerini eğitimden geçirmeli, çünkü markayı yükselten de batıran da satış sonrası servis hizmetleri. Örnek Arçelik.

3. Samet06

Samet06 Üye

Seviye:
    Kesinlikle ama ben servisin bi yamugunu görmedim acıkcası bisikleti verdigim gün aradı ardından faks çekti.Durumu mu söyledigimde ise bende senin gibi hergün arayıp söylüyorum diyor acıkcası aysu bisikletten şikayetim yok ama bence salcanonun her bayisine muhtelif parçalardan bırakması lazım yani gelip direk takılsa gitsek ne kadarda güzel olurdu acıkcası.Bu arada Tuğrul beyin konuya yorumunu bekliyorum(Tuğrul T.)

4. Ekrem Yılmaztürk

Ekrem Yılmaztürk Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Bende salcano nun garanti hizmetinden memnun kalan biriyim vidasina kadar istedik gonderdiler lastik sıkıntiliydi gonderdiler vs ve servis garanti kapsaminda cogu seyi ucretsiz yapti , bence fabrikadan degilde dendigi gibi servis kaynakli bir problem olabilir

5. Samet06

Samet06 Üye

Seviye:
    Belkide ancak bisiklet servisteyken 3 kez servise gittim adam üstüme düşeni yaptım gibi bişeyler söyledi.Belkide servistendir.

6. Aydın Serçe

Aydın Serçe Yeni Üye

ben salcanonun samsun çarşamba bayisi ve sevisiyim senin yaşadıgın arızanın aynısı ile bende karşılaşdım bir hafta içinde parça geldi tamamen servis ihmali senin yaşadıgın

7. Samet06

Samet06 Üye

Seviye:
    Aydın bey hangi servissiniz mümkünse numarınızı alabilirmiyim.

8. Ersin Erbeden

Ersin Erbeden Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    direk firmayla irtibata geçseniz hiçbir zaman yarıyolda bırakmazlar. 3 kuruşluk parçalar için adını kötülemezler ama servisler.. :D Servislere iyi dileklerimle :D

9. DreamMaker

DreamMaker Kıdemli Üye

Adı:
    Tuğrul TIRPAN
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Salcano'nun en büyük hatası bayii ağındaki eksiklik ve yetersizlikler.

10. Samet06

Samet06 Üye

Seviye:
    Evet abi salcanoyu araştırıyorum hergün farklı bir servisini arıyorum.