Salcano Galeri

S.Emre DURMAZ

Forum Demirbaşı
Tepki
353
İsim
S.Emre
Bisiklet
Cube
@Aydın Yıldırım

o zaman siz de amacından saptırmışsıız konuyu :cool: neden bahçede yeşilliklerle çekiyorsunuz ki.. düz beyaz bir duvarın önünde çekip koyun bisikletinizin resmini o halde :) Gezi ve tur fotoları olsa bizlerin de resimleri olurdu.. gördüğünüz gibi yalnızca bisikletin birkaç resmi. Siz nasıl bahçede çimenlerle falan çektiyseniz. Benimkinde de kar fonu var ;)

Scudo

ASTRO

Daimi Üye
Tepki
213
Sıcacık bir merhaba herkeze....

Burak AŞIK

Forum Bağımlısı
Tepki
392
Bisiklet
Salcano
Konu sadece salcano bisikletlerinizin resimlerini eklemek içindir. İçeriğe biraz dikkat edelim...

• Beğen
Tepkiler: Nyo Ykpogl

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bisikletler güzelde....

kesinlikle SALCANO bisiklet almayın ben aldım beni bisikletden soğutdular sizlerde aynı duruma düşmeyin.. türk dedik paramız yabancıya gitmesin dedik e birazda seviyorduk marka olarak aldığıma alacağıma bin bişman oldum o kadar para verdik karanti 0 bir halta yaramayan bir firma bisikletleri göbekleri yatmakdan baslanmış zaten ürünleri biyasaya hasarlı satışa sunuyorlar.. para ile parca almak zorunda kaldım daha bir kac aylık bisiklete daha henüz zaten 7 aylık ürün 7 aydır ne cektiğimi ben bilir heram olsun o aldıkları para o satıcı firmada SALCANO firmasıda onun servisi diye gecinen o şerefsizlerde allahdan bulsun ne diyim küfür edecem forum kurallarına uymuyacak yoksa her gün felaket sövüyorum onlara.. mail attım firmaya ağzıma geleni söyledim adamların hic umrund değil milleti sömürmeyi biliyorlar birde şimdi yine reklam yapıyolar bende reklam yapılan ürünü almışdım model hoşuma gitmişdi ama kalite cok kötü heleki servis olayı yok desem yeridir yok yani... ürünler dediğim gibi dışardan ge3liyor parcalar sanırım cinden ben bizzat gördüm köpeklere bakım yaparken bileyere baslanmış göbek resmen cürümüş.. yani ben uyarım yabılan reklamlara kanmayın işte benim adresim ulaşın detaylı bilgi veriyim.. (link) bizim türkler böyle kazıkcı olduğu sürece dünyada bizim ürünler en kötü listesinde yer alır ve herzaman adımız cıkar kimse bizi kaale almaz, hep böyle şerefsizler yüzünden işte...