Salcano firması hakkında bir haber.

gokhancan

Forum Bağımlısı
Tepki
661
(link)

Ülkemizin onuru olacaktır. İlerleyen yıllarda merak etmeyelim.

saygılar.

Scudo

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
Salcano İngiltere'nin gözdesiymiş :D:D 2004'te öyleymiş herhalde.

gokhancan

Forum Bağımlısı
Tepki
661
@tayfur

Hala öyle. Almanyada kaldım ben. Gördüm yani . Alman insanı öyle lüks meraklısı değil. İngilizlerde hesabını kitabını iyi yapar yani. Ayrıca firmalar dışarı gönderdiği bisikletleri daha bir özenle yapıyolar. Ha bide eklemek lazım çok bilgili insanlar birde kompleks sahibi değiller hepsi bu :)

herneyse.

Anıl Kuşaksız

Forum Bağımlısı
Tepki
508
ümit freestyle & salcano evil b arasında kalan insanlar okumalı bunu. ıyy markaya bak ümit yazıyo diyip salcano alıyolar, al sana salko usta hadi bakalım :D

• Beğen
Tepkiler: gokhancan

gokhancan

Forum Bağımlısı
Tepki
661
@hayko-cepkin

Bu insanların tercihleri ile alakalı bir durum. Demek ingilizler ve almanlar bizim göremediğimiz birşeyleri görüyorlar....!

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
Bizim göremediğimiz neyi görüyorlar acaba çok merak ettim...?

gizer

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Özgür KUŞCUOĞLU
Bisiklet
Kron
@gokhancan

Katılıyorum. Belki şu bir örnek olabilir; Almanya'da yaşayan Türkler'in Mercedes marka otomobil kullanma oranı, Almanya'da yaşayan Almanlar'ın Mercedes marka otomobil kullanma oranından fazladır. Onlar gider bir Volkswagen Polo falan alır, işini görür. Bizimkilerin ise Almanya'ya gitme amaçlarından bir tanesi Mercedes almaktır. Aslında Salcano'nun olayı budur.

gokhancan

Forum Bağımlısı
Tepki
661
Hocam valla ben salcano kullanıyorum. Adamlar güzel bisiklet yapmışlar 240 ytl lik bir bisiklet bana 2000 km 2ay yaptırdı.Oda 2 ay içinde. Benim bilgisizliğim yuzunden göbek dağattım.

Bakın samimi söylüyorum biz çok lüks yaşıyoruz yani. Ben gözlerimle gördüm.

Parasının hesabını kuruşu kuruşuna yapan bir millet var ise oda almandır.

Adam markeete gidiyor 75 gram peynir istiyor 1 domates istiyor 75 gram kıyma istiyor 10 tane zeytin tanesi istiyor bu şaka değil yani, marketteki şahıs ise güleryüzle adama istediklerini veriyor. Ben burada bir deneyeyim dedim. Seçkin bir markete gittim tuaf tuaf yüzüme baktılar. :))) Denemesi bedava üstad. gidin marketin birine 10 tane zeytin isteyin 75 gram peynir isteyin deneyin.

Gözlerimle görmesem tamam derim doğru salcano dışarı bisiklet satamaz ama gordugum icin soyluyorum.

saygılar.

gokhancan

Forum Bağımlısı
Tepki
661
@tayfur

(link)

İŞTE BUNU GORUYORLAR.

Adamlar bizim ülkemizin ihrac etiğimiz ürünleri işte bu yuzden alıyorlar. Ucuz ve Daha kaliteli hizmet.

mhmmd

Üye
Tepki
16
Hep böyle olur zaten.Kaliteli markaların kuruluşu nedense hep böyle başlar.

celil.mayaoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
409
ayrıca salcanonun aynı modele ait değişik kadro boylarını da ekliyorum bu göremediklerimize..

• Beğen
Tepkiler: gokhancan

gokhancan

Forum Bağımlısı
Tepki
661
normal şartlar altında o bisikletlerin ingiltere piyasasında Turkiye fiyatının iki misli satılması gerekirken. Türkiye' den daha ucuz olmasıda ayrıca bir sorunsaldır :))

gülüyorum gerçekten gülüyorum aklıma baska bişey gelmiyor.