Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Salcano EXCEL parça değişim

Konu, 'Dağ Bisikleti / MTB / Mountain Bike' kısmında Ayhan Yılmaz tarafından paylaşıldı.

1. Ayhan Yılmaz

Ayhan Yılmaz Yeni Üye

Seviye:
    ben salcano excel kötü bir bisiklet olduğunu biliyorum fakat bütçem çok yetersiz. bu bisikleti alıp yavaş yavaş parçaları değiştirmeyi düşündüm bu bisikleti geçen gün bisikletçide gördüm bana en uygun olanı S boy ve 21 jant olanı bunun hangi parçalarını hangi parçalarla değiştireceğim (bisikletler hakkında detaylı bilgiye sahip değilim) yardımcı olursanız çok sevinirim

2. uygar çamlıbel

uygar çamlıbel Üye

Seviye:
    salcano exelin kadrosu ağır ve bildiğim kadarıyla çelik.üzerine masraf yapmaya deymez gibi :(

3. M.Burak KARADAĞ

M.Burak KARADAĞ Onursal Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Sanki benim de bu konuda mesajım vardı.Kaldırılmış?

Dedim ama aynı konudan birden fazla kez açılmış.

4. Mutlu Onur ÖZDEMİR

Mutlu Onur ÖZDEMİR Aktif Üye

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Küçük kardeşimde Salcano Excel var ; diğer çelik kadrolara göre çok iyi bir performansı var,hatta şehir içi ve 40-50 km civarı şehir dışı yollarda yağ gibi akıp gidiyor (fiyatına ve donanımlarına göre ) .Belki parça değişimi yapmaya değmez,ama en azından sürmeye değer .Ben de çok önyargılıydım,ama ilk sürüşümde ''Bu kadar da olmaz '' dedim :)

Şehir dışı yollarda bizzat test ettim,o fiyat ve donanımlara göre süper Gaziantep-Kilis arası :)

Yani,diyeceğim o ki ; Bence o bisiklete masraf yapmayın,olsa olsa biraz yol tutuşu istiyorsanız lastiğini değiştirip daha iyi bir mtb lastiği takabilirsiniz .