Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

salcano evil-b

Konu, 'BMX' kısmında mtaspinar tarafından paylaşıldı.

1. mtaspinar

mtaspinar Yeni Üye

arkadaslar bende salcano evil-b war 2008 we yeni baslamadayım streetmi flantmi uyar bilmiorum biraz kilom war:) kısaca hangisinden baslamaliyim şimdiden saolun

2. HKONE

HKONE Aktif Üye

Seviye:
    street ile başla dicem evil-b de gidon flat gidon ama.. :cool: Bence street yap o kilolarını wer sora yawaş tan flat e geç derim.. :cool:

3. neodim_bmx

neodim_bmx Forum Bağımlısı

Seviye:
    istedıngını yap bence.streetde kılonu werebılırsın belkı ama eger kıloluysan flatda zorlanırsın cunku hızlı esnek ve dengelı olmalısın kılon warken zor flatland
    street dene derım...iyi calısmalar sımdıden

4. mtaspinar

mtaspinar Yeni Üye

peki street daha zor degilmi

5. QFSYSTEM

QFSYSTEM Kıdemli Üye

Seviye:
    street bence freestyle demek daha doğru olur çalışırsan her şey olur unutma hareketi yapan bisiklet değil sensin...

6. Onur Dokmetas

Onur Dokmetas Aktif Üye

Seviye:
    yeni evil b oldukca iyi duruyor miller 14mm masa 28,6mm saft borusu var fren kolları tektro vbrake oldukca çazip duruyor sadece biraz boyu uzun flat için zor gelir gibi

7. 13erktan

13erktan Forum Demirbaşı

Seviye:
    evil b 2008leri biraazz street tarzı yapmıslar hem street snn iiçinn iyi olur hemde bmx street zatenn

8. bünyamin

bünyamin Forum Demirbaşı

Seviye:
    bayanmısın sen afedersinde

9. celil.mayaoglu

celil.mayaoglu Forum Bağımlısı

Seviye:
    ya kardeşlerim o ne ağır bi bisiklet öyle.

bende salcano ng 650 var 2ye katlar benimkini ağırlıkta, 20kg dambıl kaldırır gibi zorlandım baya, zaten küçük bisiklet olduğu için ağırlığı aynı olsa da zorlar zaten fizik kanununa göre de inanılmaz ağır. 2gün önce tamircideydim, bayiliğini almış salcanonun hoş saolsun da, merak ettim bu sayfalara bazen bakıyorum özellikle, o merakla baktım bisiklete de çok ağır geldi bana, gerçi o gün 40km yol yaptım yorgundum baya onun etkisinden midir diycem ama yok yani gene de ağır.

Şekli falan çok güzel ama ağırlık bakımından olması gerekenin de ne olduğunu bilmiyorum bmxlerde, yani ağır olanı mı yoksa hafif olanı mı bunda makuldur bilmem ama bana çok ağır geldi.

Bakırköyden geçerken carouselin önünden geçen sırtında çantasıyla çocukluklarına imrendirici görüntüsüyle bmxli çocuklar görüyorum inanılmaz şeyler yapıyor görüyorum hoşuma da gidiyor ama bu bisikletle kalkamazsınız neredeyse,

amaa bununla da becerebilen adama da helal olsun derim, bu bisikletle hareket yapabilen daha hafifleriyle kimbilir neler yapar yani. Allh korusun da dikkat edin sakatlanabilirsiniz de kaza yaptığınızda..

Yanlışım varsa düzeltin lütfen alanım değil tabiki bmx sizin kadar iyi bilemem ama gene de ilgiyle okuyorum bazen buradaki yorumlarınızı veya buradaki fotolarınızı.bu da gerçekten heves, ilgi, sabır ve yüksek konsantrasyon isteyen bir uğraş.

Hakkı Özen bunu beğendi.
  10. Hakkı Özen

Hakkı Özen Forum Bağımlısı

Seviye:
    Salcano Evil-b kendinize bmx ile yapabileceğiniz en büyük işkencedir.(hkk bmx team).Eziyet freestyle evil-b:D

QFSYSTEM bunu beğendi.