Salcano Evil-B ile ılgılı son konu acıklama ıstıyoruz

rıdvan

Aktif Üye
Tepki
58
selam beyler,
ben yenı basladım ve kendıme bır evıl-b almak ıstıyorum ama forumda bır cok konu okudum kımı ıyı dıor kımı de kotu kafam cok karıstı bu konuya bıraz zaman ayırarak bır acıklama yaparmısınız konuyu buraya acıyorum cunku salcanonun mekanı benım ıstedıgım fıyatlar ıyı ve kotu ozellıklerı nerden kolay edınırım gıbı bılgılerdır
yazacagınız paylasımları cın sımdıden tesekkur ederım

Scudo

Hakkı Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
975
bak kardeşim bence ewil-b fiyat olarak en uygun bmx olabilir ama bence 350 450 arası kendine bi gt almalı we dertsiz tasasız binmelisin çünkü salcano ağır we sana daha sonra masraf çıkarıcak bi bmx dir bunu unutma we kullanmış kişilere sor ne demek istediğimi anlıyacaksın sana daha fazla yardımcı olmamı istersen msnden konu şalım ok .hkk.34@hotmail.com.sana uygun we sağlam bi bmx bulurum. (HKK BMX TEAM):cool:

rıdvan

Aktif Üye
Tepki
58
tamam kardesım msn eklıyorum senı

ote yandan ben fazla rampa yapıp veya oyle cok hoplatacak zıplatacak deyılım bırazda yol bısıkletı olarak kullnıcam gıbı bır bakıma bır kac basıt harıkatı yapabılsem yeter bunny hop ve bır ıkı harket yeter bana ben zaten graffıtı yapan bır ınsanım bısıkletım benım graffıtı yaparken ulasım aracım olacak

neodim_bmx

Forum Bağımlısı
Tepki
451
rıdvan bni ekle istersen konu hakkındada konusurz graf hakkındada

rıdvan

Aktif Üye
Tepki
58
neodım graff her zaman varımde msn felan yazsaydın be :)