Salcano EFES 26 V (DAĞ BİSİKLETİ)

xxbarxx11

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Magni
Salcona efes 26 V Dağ Bisikleti Nasıl bilirsiniz? Fiyati 550 TL

çift amasör konusunu açmayın.

dağda taşta kullanabilmek için böyle bir sonuca vardım

:)

Scudo

mehmet ulaş

Forum Bağımlısı
Tepki
571
Bisiklet
Mosso
öyle bir sonuca varma çok yorar git o fiyata 2. el başka bişey bak

xxbarxx11

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Magni
Bisikleti köyde şehir içi Kullanacağım Yollar Taş - Çukur felan - Düz yol falanda var - önceden 400 TL YE Çift amasörlü almıştım 2 sene önce köy + şehir içi rahattı yani hiç zorlanmadım. onun için yakında köye gideceğim. böyle bir bisiklet almayı düşünüyorum. sizce sorun cıkartırmı?

ahmetkya

Forum Demirbaşı
Tepki
147
İsim
Ahmet Kaya
Bisiklet
Merida
illa salcano diyosan en azından ng 650'ye falan bak.

xxbarxx11

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Magni
Bozuk Yollar Olduğundan Bana Çift Amasörlü Daha iyi olarak geliyor. Benim Aklımda Olan Salcano EFES 26 V İleride sorun cıkartırmı gezmek için arazi- dağda - yaylalar v.s yokuşa çıkma?

ahmetkya

Forum Demirbaşı
Tepki
147
İsim
Ahmet Kaya
Bisiklet
Merida
çift amartisörlü diyosunda senin yapmak istediğin şey için bi 3000-4000 lirayı gözden çıkarman lazım sonuçta yol her zaman bozuk olmayacak düz yolda giderken oldugu yerde sekiyo o bisikletler.Yokus çıkma konusunu sen düşün artık

xxbarxx11

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Magni
Bisikleti Köyde Kullanacağım. Yollar Full Bozuk Köyden çarşıya gidiş 15 KM Yayla-arazide kullanacağım. Dediğim gibi 2 Sene önce çift amasörlü kullanmışlığım var şuan boyalar paslandı felan yeni bisiklet almaya karar vermiş durumdayım . Bacak Kaslarım iyi Olduğundan dolayı yokuş ukarı sıkıntım yok. yollar bozuk felan olunca çift amasör devreye giriyor sıkıntı çıkmıyor bu konuda :srnsml:şahsen herkesin kendine göre beğenme sevme şekli var. EFES 26 V Hem Görünüş Olarak + Hem Arazi,Bozuk,yollar,için iyi bir seçenek olduğunu düşünüyorum.

NOT: :harika: Salcano Efes 26 V Bisikleti Nerden Temin edebilirim. Carrefoursa, Eskidji Bazaar' Bu Gibi HiperMarketler'de mevcutmudur ?

ahmetkya

Forum Demirbaşı
Tepki
147
İsim
Ahmet Kaya
Bisiklet
Merida
Nerde yaşıyorsun

(link)

sen çift amartisörlu almayı kafana koymussun anlaşılan o zaman bari bunu al en azından görünüşü şekil olsun

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.389
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
O bisikleti alma diye arkadaslar israr ediyor sen ise illa alacam diyorsun. Maden bu kadar kararliydin neden bisiklet hakkinda bilgi istedin bunu anlamadim.
Ha sadece ileride sorun cikarirmi diye soruyorsan, hayir iyi bakarsan bisiklete kolay kolay birsey olmaz ama seni darmadagin eder. Simdi karar senin bisikeletemi birsey olmasi yoksa sanami?

Bu cift süspansiyon muhabbeti falan degil, yalniz almak istedigin bisiklet cift süspansiyon kategorisine girmiyor, cift süsüpansiyonlularin yüzkarasi kategorisini giriyor.

Bu bisikleti alacagina git en iysi bir tane hardtail al ve bisikletin keyfini cikar.

• Beğen
Tepkiler: ahmetkya

hsnbykkls

Forum Demirbaşı
Tepki
282
İsim
Hasan Büyükkeleş
O bisikletler en azından 20 kilo ve civarında oluyor. Eğer bunu biliyorsanız, yerel bisikletçilerde genelde bulunur oralara sorabilirsiniz

ahmetkya

Forum Demirbaşı
Tepki
147
İsim
Ahmet Kaya
Bisiklet
Merida
@Murat Cömez

Haklısın abi sonuna kadar madem biliyosun bize neden soruyon o zaman yani.

xxbarxx11

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Magni
İstanbul/Eseyurt Oturuyorum Eskidji Bazaar / Carrefoursa'da mevcutmu Salcano EFES 26 V cevap verirseniz gerçekten sevinirim.

ahmetkya

Forum Demirbaşı
Tepki
147
İsim
Ahmet Kaya
Bisiklet
Merida
Ben konyadayım yardımcı olamam ama en basitinden ara sor :)

xxbarxx11

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Magni
Carrefoursa alışveriş yabtığım zaman bisikletler var sırayla dizilmiş ama salcano efes 26 v varmı bilmiyorum en iyisi arayıp sormak. :)

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
almak istediğin bisikleti en yakın nalbur market veya mahalle arası bisikletçi hüseyin ustadan bulabilirsin. bunun için araştırma yapmana gerek yok.