Salcano City Sport Şehir Bisikleti tavsiye eder misiniz?

Berk Mercancı

Forum Bağımlısı
Tepki
887
Bisiklet
Raleigh-USA
24 VS var bende. Biraz ağır ama sağlamlığı tartışılmaz bence. Dün 3 arkadaş dağa çıktık onlarda MTB vardı hepsinin lastiği patladı akor kaçtı, benimkinde ne akor kaçması ne lastik patlaması var. Yakın zamanda yol bisikletine geçeceğim için satıcam isterseniz görüşebiliriz 1 hafta flan süreniz var ise... Ama fren pabuçlarını değiştirmek gerekiyor cidden

Scudo

Berk Mercancı

Forum Bağımlısı
Tepki
887
Bisiklet
Raleigh-USA
13-14 kilo arası ama aksesuarlarla beraber. Üzerinde takım çantalı sele altı çantası, demir gövdeli fener, plastik arka aydınlatma, km saati var ve ön gidon değişti biraz daha ağırı takıltı renk uyumu için. Sıfır aldığımda 13 kiloydu 100-200 gram altı da olabilir yanlış hatırlamıyosam

burhan çetin

Forum Demirbaşı
Tepki
970
Bisiklet
Dahon
salcano city sport 24 vr ile sedona 311'in özellikleri nispeten yakın olsa da arada bariz fiyat farkı var.Sizce Sedona için bu farka değermi?

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Özkara
Tepki
25
fiyata göre fena değil,geçen birinde gördüm o da yeni almıştı ve memnundu...frenleri değiştirirseniz iyi bir modelle sorunsuz binersiniz,amortisörü de istersen ileride değiştirirsin,sanırım kilitleme özelliği vardı,ne olacak ki 1 kg fazla ağırlıktan,sonuçta yarışa katılmayacağız-sanırım-...ince tekerler dikkat ister mazgallara düşmemek için ya çapraz geçicen ya da inip geçicen bisikletten...ama başlangıç için bence güzel...

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
uzun süre salcano 255 srd arayışlaımın sonuçsuz çıkmasından sonra kron tourer şehir bisikleti aldım..iyi ki yapmışım...mtb ile arasında şehir içi kullanımda çok fark war...arayış içinde olup araziye çıkmayacaklara tavsiye ederim ...hem şık hem SAĞLAM ve ömür boyu garantili bir kadro...

Tepki
5
@Berk Mercancı

ben de city sportun gidonunu değiştirecem var mı bi önerin acaba?

Berk Mercancı

Forum Bağımlısı
Tepki
887
Bisiklet
Raleigh-USA
Valla ben ren uyumu icin astro 212 hd'den cikma beyaz gidonla degistirmistim ama siz ne amacla degistiriyosunuz bilmiyorum. Pek de bi tecrubem yok bu konuda

mesut emin yarıcı

Daimi Üye
Tepki
113
Bisiklet
Kron
City sport 24 vr kullanan arkadaşlar varsa ağırlığını yazabilirmisiniz acaba