salcano city sport modelini kullanan/kullanmış arkadaşlar var ise

ekrem uslu

Üye
Tepki
0
arkdaşlar salcano city sport kullanan/kullanmış varsa bana bu bisiklet hakkındaki yorumlarını söyleyebilirlerse çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Scudo

celil.mayaoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
409
keşke kullanmış olsaydım ama gene yorumumu belirteyim,

almak üzereyken yanımda duran arkadaşım kadro boyu deyip deyip aklıma girmese bizzat bisikleti ölçüp deneyip uygun oldugunda almayı kararlaştırıp alırdım mutlaka. Çünkü 28" bisikletlere ayrı bir ilgim var ve açıkçası şu sıralar mtb'den de cazip görünüyor gözümde.

Bunların lastikleri sıradan bildiğimiz yol bisikletleri gibi çok ince de değil, lastikleri istediğim kalınlıkta ve her yol bisikleti gibi mazgallardan geçerken çok fazla telaş yaşatmıyor oldugunu tahmin edebiliyorum, eğer yanlışım varsa düzeltsin biri lütfen.

Tepki
0
benim bisikletimden bahsediyorsun arkadaşım:) salcano city sport kullanıyorum bi süredir yeni sayılır ama uzun denilebilecek yollarda beraber olma fırsatı buldum kendisiyle, ben çok memnunum kendisinden hatta bi defa yarışlarada girdim bu sene haziran ayında gayet memnun kaldım hatta netten senin için fiyatınıda araştırdım, salcano sitesinde 515ytl olarak açıklamış ancak 610 ytl ye kadar çıkıyor fiyatı genelde 570-580 civarlarında dolaşmış;) teknik özelliklerinide vereyim hatta:

KADRO : 28" ALUMİNYUM
MAŞA : AMORTİSÖRLÜ
VİTES/FREN KOLU : SHIMANO STEF 40 EZ-FIRE
ARKA VİTES DEĞİŞTİRİCİ : SHIMANO TX31
JANT : SALCANO X-PRO1 (WEINMANN) ÇİFT DUVARLI 9x4 ÖZEL ÖRÜM
LASTİK : CST
FREN SETİ : ALUMİNYUM V FREN
bulamadım ama ben söyleyim 12 küsür kg bi ağırlığı var. Bianchinin ve Ümitin yol bisikletleriylede çok karşılaştırdım hatta salcanonun diğer yol bisikleti modelleri dahil bu üç markada alabileceğin en uygun fiyatlı en güzel bisiklet diy düşünüp öneiyorum;)

R

roadrunner19

Misafir
Bu bisikletin kadro boyu seçeneği var mı? Yoksa kadro boyu nedir. Benim boyun 1,69. Mevcut kadro bana uyar mı?

çağdaş efe

Daimi Üye
Tepki
84
@Yücel ÖZMEN

merhaba arkadaşım
bende salcano sity sport sahibiyim yaklaşık bir aydır.
aldıktan sonra sorunlar yaşadım arka dişli ve ön dişli grubu değiştirildi fakat hala anlamsız şakırtılar geliyor sende de böyle sorunlar oldu mu?ben çok beğenerek aldım bu bisikleti biraz hayal kırıklığım var?:(

çağdaş efe

Daimi Üye
Tepki
84
ha birde ayna kol da değişti fabrikanın gönderdiği takıldı hala fazla yalpalıyor ve orta aktarıcıya sürtüyor vites ayarı tutmuyor.ben shimano modellerinden birini takmak istiyorum hem ayna kolu hem göbeği.değiştiricem.

Tepki
3
Bende bu bisikletten almayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşlardan yorumları bekliyorum.
Sevgiler.

Tepki
12
Bu bisiklet Yarış Bisikleti mi yoksa Şehir Bisikletimi Ben de almayı dusunuyorum Ama yarıs bısıkletı Amortisörlü Fln olunca Fıkrım degıstı KAc kılo Bısıklet

berk ilbay

Üye
Tepki
8
bu fiyata alınabilecek en iyi bisiklet bende 24vs modelini alıcam..iyi pedallamalr