Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Salcano City Sport Almayı Düşünüyorum

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Ömer Gündoğdu tarafından paylaşıldı.

1. Ömer Gündoğdu

Ömer Gündoğdu Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar fazla uzatmadan direk konuya girmek istiyorum ben salcano city sport almayı düşünüyorum sizce nasıl bir bisiklet? aynı fiyata başka hangi bisikletleri önerirsiniz? yorumlarınızı bekliyorum saygılar...

2. berk ilbay

berk ilbay Üye

Seviye:
    ben forumda bayağı araştırdım herkez öneriyo çok güzel bir bisiklet bende alıcam en yakın zamanda ..

Ömer Gündoğdu bunu beğendi.
  3. ASinanB

ASinanB Kıdemli Üye

Seviye:
    sadece mekanik yada hidrolik disc frenli modellerini tercih etmemenizi öneririm, en alınası city sport 24 vs (bence) :)

4. Ömer Gündoğdu

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Önceliklet teşşekür ederim bende almayı düşünüyorum bisiklet hakıında çok sayıda olmumlu yorum var zaten papuçlu modelini almayı düşünüyorum disk fren kullandım hidrolik disk frene diyeceğim yok ama mekanik disk fren sorun çıkartıyor.

5. ASinanB

ASinanB Kıdemli Üye

Seviye:
    şehir-tur-hybrid bisikletlerde disc freni çok gereksiz buluyorum

6. berk ilbay

berk ilbay Üye

Seviye:
    bencede mekanik fren çok gereksiz bir şeydi ha birde sizde ankarada oturuyorsunuz herhalde almaya beraber gidersek bize çok daha fazla indirim yaparlar zaten ulusta nakitte 470 mişe kesin alırızda senle aynı zamanda aynı yerden alırsak 450-425 gibi hatta belki 400 e bile alabiliriz mesajını bekliyorum

7. Ömer Gündoğdu

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Berk kardeşim tabiki beraber bululuşarak alabiliriz ama ulusda salcano satan yer yok ama ankarada bir çok bayisi var oralardan temin edebilirz ama siz ne zaman almayı düşünüyorsunuz yakın zamanmı birde yaşınız kaç bu benim için önemli bir unsur.

8. berk ilbay

berk ilbay Üye

Seviye:
    yaşım 16 ben en yakın zamanda alırım heralde çünkü ellerinde kalmaması için çok ucuza bırakabilirler ancak kafam çok karışık bisikletin ağır ve atak olmadığını söylüyorlar.bir mtb sedona borla örneğin daha iyi olabilir gibi ? sizce

9. Ömer Gündoğdu

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bende siznle aynı fikirdeyim ellerinde kalmamasında korkuyorum ama ben city sport yerine salcano astro 240 sr ye karar kıldım aynı zamanda sedona borla ile salcano city sportu karşılaştırırsak birisi dağ birisi şehir bisikleti aradaki farklar çok fazla.Bende yakın zamanda almayı düşünüyorum aynı salcano bayisinden alabiliriz. :)

10. berk ilbay

berk ilbay Üye

Seviye:
    bencede olabilir fakat herkez sedonaya daha kaliteli diyor ve bencede çok şık duruyor ama salcanoda fena değil özellikleri daha iyi ama sağlamlık nasıldır bilmem birde siz neden mtb ye döndünüz? haa birde ankaranın tam olarak nersinde oturuyorsunuz ve sizde nakit vereceksiniz demi :D çok ucuza gelecek heralde :D

11. Ömer Gündoğdu

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Dün aslında mtb alacağımı yazmıştım ama kararımı tam olsarak vermedim ama city sport a aklım daha çok yattı ben Ankara'nın Kırkkonaklar semtinde oturuyorum parayı nakit vereceğim.

12. Ateş Akakıncı

Ateş Akakıncı Aktif Üye

Seviye:
    Merhaba . Bence eğer aklında City Bike kaldıysa onu al derim . Ama eğer alıcaksan adam gibi, City Bike'a sahip çıkan, atik bir bisiklet almalısın . Salcano City Sport'lar güzel gelebilir ama alıyorsan adam gibi çevik bir City Bike almalısın . Sedona 321'i önerebilirim size eğer biraz daha ekleyebilirseniz . Ama arttıramazsanız Salcano City Sport almak yerine Sedona Borla almanızı tavsiye ederim . Tabi bende dağ bisikleti almak istiyorum bunlar arasında çok kararsız kalmıştım . Kullanım alanımı gözden geçirince kararımı vermiştim. Diğer yazılanları okumadım ama bence kullanım alanınızı gözden geçirip ona göre almalısınız . Eğer City Sport aklınıza yattıysa onuda alabilirsiniz . .

13. Rana Süsal

Rana Süsal Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhaba Ömer ve Berk ben de City Sport alacağım Salcano City Sport 24 VR modelini düşünüyorum hatta geçen haftalarda Yenimahalledeki Performans Bisiklete gittim gerçi o zamanlar dağ bisikleti için gitmiştim ama orada Sadun abi var çok iyi biri alakadar oluyor hem. Eğer alacaksanız 3 kişi olup alabiliriz daha bile ucuza gelebilir. Bizim istediğimiz City modelleri elinde yok ama söylersek getirir diye düşünüyorum. Bu benim önerim ama eğer derseniz yok Ulusta daha ucuza getiririz bana uyar yeter ki en az maliyetle alabilelim :) Selamlar.

14. berk ilbay

berk ilbay Üye

Seviye:
    merhaba aslında bu çok iyi oldu çok ucuza alabileceğiz ama ben galiba borla alabilirim ama yinede aynı zamanda aynı yerden alırsak indirim kesin yaparlar

15. Rana Süsal

Rana Süsal Kıdemli Üye

Seviye:
    Ben de yakın bir zamana kadar Borla düşünüyordum ama %50den fazla asfaltta kullanacağım için gerek forumdaki önerilerden gerekse arkadaşlarımın tavsiyesiyle boşuna hem masraf hem de daha fazla yük edinmiş olacağımı anladım gerçekten de dağ bisikleti sürekli ormanda gezinmeyeceksen gereksiz ki çoğu oran yolu da şu anda düzlük sayılır ama sen bilirsin gene ben etkilemiş olmayayım :)

16. Ömer Gündoğdu

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Siz tam nerede oturuyorsunuz birbirimize yakınız galiba. :)

17. berk ilbay

berk ilbay Üye

Seviye:
    ah bide şu ankaramızın bisiklet yolu olsa ne iyi olurdu :D

18. Ömer Gündoğdu

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Evet bisiklet yolu olsa

19. Rana Süsal

Rana Süsal Kıdemli Üye

Seviye:
    Çayyolundayım ben ama ulaşım sorun olmaz Kızılaya gittikten sonra :D Ah evet keşke bisiklet yolu olsa :( İzmir'de kimlik karşılığında ücretsiz olarak bisiklete binebiliyorsun ki İzmiri yaşayan bilir yolları gittikçe kötüleşen bir şehir olmasına rağmen böyle güzel bir uygulama yapmış ama Ankara'da şartlar ve yollar bu kadar müsaitken bu tür bir uygulamanın olmaması beni açıkçası çok üzdü umarım Ankara da bir gün bu durumları aşmış olur.