Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Salcano City Sport Alınır Mı?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında einstain45 tarafından paylaşıldı.

1. einstain45

einstain45 Yeni Üye

Dün açtığım forumu kapatmış editör.Bugün yeniden açıyorum.Bilgisi olan arkadaşlardan yardım istedim.Bisiklet salcano sport city.26 jant, 27 vites, 43 cm kadro,2012 modeltemiz ve az kullanılşmış.Fotoları da bunlar.600 tl fiyat konusunda yardımcı olacak alacağım arkadaş.Bu fiyat uygun mudur?Sport city sıfırları 1.000 tl'den başlıyor hep.Napayım?Kullanan arkadaşlar nedir yorumlarınız?

290418037rau.jpg

290418037spi.jpg

2904180375fj.jpg

2. Ahmet Ayaz

Ahmet Ayaz Bisikletkolik

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    ilgili siteden ilana baktım. 4 yıllık bisikletin lastikleri neredeyse sıfır gibi. 4 yıl hiç mi kullanmamışlar? bu anlamda fiyat fena değil yine de pazarlık yaparsınız. ha çalıntı falan çıkar mı orasını bilemem. faturasını da isteyin. son olarak 43 kadro yazıyor. oldukça küçük, boyunuza uygun mu? bu arada sitede 900 yazıyor siz 600 lira demişsiniz.

tinan bunu beğendi.
  3. einstain45

einstain45 Yeni Üye

arkadaş olduğu için bu fiyata iniyor.artık bu serinin city sport 10,20,30,40 ve 50 modelleri çıktığı için bu modelin sıfır fiyat bilgisi bulunmuyor sitelerde.o yüzden fikir sahibi olmak istedim.

hogutmen bunu beğendi.
  4. hogutmen

hogutmen Fosil yakıt tüketimine karşı Commuter/City Fun 70

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bence alın hocam o fiyata böyle bir bisiklet zor gibi. Alırsanız hayırlı olsun şimdiden. Amörtisör kilitlenebiliyorsa tadından yenmez.
    Bence bisikletsiz kaldığınıza değmez. 500 e verirse alın diyecektim ama madem arkadaşınızmış onun da işi görülsün.
    Nihai sorumluluk yine size ait. :) @einstain45

5. einstain45

einstain45 Yeni Üye

Tamam hocam.aslında sport city 10 , 20 ve 30 modelleri hoşuma gitti ama fiyatları 1.200-1.400 tl arası sıfırları.o yüzden yarı yarıya indirimli almış olacağım.

6. Caner Od

Caner Od vın vın pedallar!

Adı:
    Caner
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Alırken aman hocam, anlamıyorsan bisikletçiye göster. Elinde kalmasın. Göbekleri, telleri vs kontrol et, ettir. Arkadaşında olsa kötü niyeti olmadan, yıpranmış aksamlarla teslim edeblir. 100/200 kar etmek isterken zarar etme :)

Sent from my iPhone using Tapatalk