Takas Salcano City Sport 40 Verilir B'TWIN Triban 3 Alınır

Konu, 'Takas' kısmında Ozan Cansel tarafından paylaşıldı.

1. Ozan Cansel

Ozan Cansel Kıdemli Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Arkadaşlar, merhaba

Salcano City Sport 40 bisikletimi yol bisikletine geçmek istediğimden dolayı takas etmek istiyorum.

Direk B'twin Triban 3 modeliyle takas edicem. Kadro boyu 51 veya 54 Cm. Ankara veya bursa içi olması tercihim.

Bisikleti 2013'ün yazında aldım,
    Kadro Boyu : 20"
    Toplam Km : 2049km

Kondüsyon 8 / 10 :

Bisikletin kadrosunda city sport yazan yerin üstünde 2-3 mm lik 3 tane leke bulunmaktadır. Sadece 30-40 cm mesafeden görülebiliyorlar.
    Fren pabuçları 3 ay önce değiştirilmiştir, yeni pabuçlarla aşağı yukarı 150 km sürüldü.
    Bütün donanımlar sorunsuzdur.

Donanım :

Bu konuda detaylı bilgim yok. Aldığımdan beri hiç bir parçasını değiştirmedim. 2013 Model Cs 40'ın componentleri ne ise bununki de odur. :)

Bisiklet Hakkında :

Bisiklet 2 yıllık olmasına rağmen "0" bisikletlere taş çıkartır durumundadır. Toplamda 2 ay balkonda durdu, o da yaz mevsimindeydi. Bunun dışında hep odamda durdu. 20-25 derecenin altını görmedi. Bunun dışında 3 - 4 turda bir bisikleti temizledim(Yağ sökücü, silikon), hiç pis kalmadı diyebilirim. Kaldırımdan inme, çıkma, çapraz zincir kullanma, kaydırma vesaire gibi şeyleri yapmadan, özenli kullandım.

Şu ana kadar 3 tane bakım yapıldı. Jant akordu 1 kere yapıldı. 3. bakımda tamirci gerek olmadığını söyledi ben de tamam dedim.

Bir kere uzun tura çıktım, Bursa - Çanakkale arası, toplamda 450 km sürdü. Hiç bir problem yaşamadım.

Tekerlekler aldığımdan beri daha hiç patlamadı. İç lastik daha hiç değişmedi. Basınç olarak da 45 psi'da sürdüm.

Fotoğraflar

Gelelim asıl kısma, bu sabah 3 - 4 turda bir yaptığım silme temizleme işlemlerini tekrar yaptım. Ardından da fotoğraflarını çektim.

Fotoğrafları tek tek buraya yüklemiyorum. Driveda bi klasör oluşturdum. Orda çektiğim bütün fotoğraflar mevcut. Resimlerde odamda durduğu yeri ve yaptığım km'yi görebilirsiniz.

Not : Resimlerdeki km saati, arka ışık ve spd pedal sökülüp öyle verilicektir. Spd pedal yerine 40 tl'ye alıp kullandığım, alüminyum pedal verilicektir. Vericeğim pedalın resmi drive'da mevcuttur.

Cs 40 Fotoğraflar

Ekli Dosyalar:

2. massaget

massaget Bisikletkolik

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    Hocam ben de bu bisikleti arıyorum durum nedir?

3. Ozan Cansel

Ozan Cansel Kıdemli Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Henüz takas için mesaj gelmedi. Nakit karşılığında da satabilirim.

4. massaget

massaget Bisikletkolik

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    Bisikletin boyu cm olarak ne acaba fotoğrafta küçük mü göründü bana mı öyle geldi?

Pardon yazmışsınız gördüm, Ankara'da mısınız fiyat olarak ne düşünüyorsunuz özelden de yazabilirsiniz...

5. Ozan Cansel

Ozan Cansel Kıdemli Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Gidondan gelen çıt çıt sesi giderildi, sadece yağlanması gerekiyormuş :) Güncel

6. gokhan53

gokhan53 Yeni Üye

Adı:
    Gökhan
    Seviye:
    nakit kaç liraya satıyorsunuz bisikletinizi

7. Ozan Cansel

Ozan Cansel Kıdemli Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
  8. BerkKılıçoğlu

BerkKılıçoğlu Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    51 cm kadro triban 3 var + olarak 1 adet ön jant , 1 adet dış lastik , 3 adet iç lastik ile birlikte