Salcano City Sport 30 (2013) Hakkındaki fikirlerinizi ve yorumlarınızı alabilir miyim

Scudo

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Ürün güzel ama fiyatı bence yüksek... 700-750 tl arasına indirim yaparlarsa almanızı öneririm...

Doğa bisiklet bunun için havale ile 795 yazmış.. 750 altı bence uygun fiyat...

(link)

• Beğen
Tepkiler: Ali Sırıklıgil

Alper Yılmaz

Aktif Üye
Tepki
126
Bisiklet
Fuji
Bende aynı modelden almayı düşünüyorum fakat uzun turlarda nasıl performans verir bilgisi olan paylaşırsa, kafamdaki soru işareti gitmiş olacak

Alper Yılmaz

Aktif Üye
Tepki
126
Bisiklet
Fuji
Bende aynı modelden almayı düşünüyorum fakat uzun turlarda nasıl performans verir bilgisi olan paylaşırsa, kafamdaki soru işareti gitmiş olacak

Tepki
42
Bisiklet
Kron
merhaba.bende yaklasık 1 aydır arastırmalardayım buradaki tecrubeli kişilerin de söylediklerine göre şehir içinde ve turlarda cok rahat kullanılabilecek baslangıc seviyesi bisikletlerden birtanesi.ben baslarda mtb modellerine şekilleri itibari almayı düşünüyodum ama şehir içinde kullanım için hammallıktan başka birşey olmayacagı ortada.bence güzel bir seçim şimdiden hayırlı olsun.Bu arada sitedeki fiyat cok fazla bence biraz arastırmayladaha uygun fiyata bulabilirsiniz..

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Bu bisikletin muadili olan kron tourer 24 sports modelinide incelemenizi öneririm. Bu yl iki arkadaşa aldık...

(link)

• Beğen
Tepkiler: Alper Yılmaz

Alper Yılmaz

Aktif Üye
Tepki
126
Bisiklet
Fuji
@M.Ozkul

Hocam uygun fiyatlı olarak ne kadara alabilirim acaba? Nakit olarak ödeyeceğim.

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
@Alper Yılmaz

Ankara'da performans bisikletle iletişime geçebilirsiniz...

(link)

Tepki
5
Kron hikaye Salcano şahane...
Bu fiyata alınabilecek en iyi bisiklet.

FelixTheCat

Forum Bağımlısı
Tepki
896
İsim
Betül
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Salcano city sport 30 hakkında dez avantaj varmıdır? Yarın almayı düşünüyorum arkadşlar 27 vtes olması acera sisteme sahip. kitlemeli maşalı olmasıda avantaj bana göre. Sizce nasıl? Alınabilir bir bisikletmidir?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Fiyatına göre daha iyisi yok. Salcano alerjiniz yoksa, düşünmeden alabilirsiniz. Bu fiyata genellik 24 vitesli ve Altus aktarıcılı şehir bisikletleri alınabiliyor. 27 vites Acera, gidondan kilitlemeli maşa gibi özellikler için çoğu markada 1000 lirayı gözden çıkarmanız gerekir. Şehir ve tur için gayet ideal. Forumda kullanıcıları var. İbrahim Çiftçi'nin konusuna bakabilir isteyenler.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Cs 40 kullanıcısıyım bendeki ile arasındaki fark acera set olması fakat bende acera set olmamasına rağmen bisikletimden gayet memnunum. Yalnız hepsiburada.com ya da gitti gidiyor.com'a bakın derim orda bu bisikletlerin 2012 2011 sıfır modelleri bulunuyor. Bazen indirimde oluyorlar takip ederseniz daha uygun fiyata alabilirsiniz.

akifberkant

Forum Bağımlısı
Tepki
1.566
Bisiklet
Salcano
Konu hakkında fikir ve deneyimlerimi paylaşmıştım, belki faydası olur; (link)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@akifberkant

Bu bisiklet 2012 model olanı. Tek farkı gidondan kilitlemeli maşanın olmaması bildiğim kadarıyla. Belki bir de lastik farkı falan vardır. Hepsiburada'da kampanyalı oluyor genelde, bulunursa kaçırılmamalı eğer kadro tasarım farkı önemli değilse.

mahden

Forum Demirbaşı
Tepki
842
Bisiklet
Sedona
Ben kullanıyorum 2012 model Sport City 27, Carraro alacakken donanım olarak daha kaliteli olduğu için bu bisikleti seçtim... Oldukça mutluyum, tereddütlüydüm alırken ama @ahmetcan44'ün teşviki ile aldım..
2012 modellerin renkleri 2013'ten daha iyi benim aldığım beyaz jant, maşa, aynakol ve koyu mat gri kadro çok yakışıklı kendisi:)

Not: @akifberkant ustanın bisikletinden daha yakışıklı:)

FelixTheCat

Forum Bağımlısı
Tepki
896
İsim
Betül
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bende araştırdım kron a baktım onun maşası sabit maşa sedonanın kide sabit o yüzden salcano cs 30 u alcam 10 ve 20 yi disk frenden dolayı istemiyorum. Bugun bakabilirsem bakıcam olumlu yorumlar için teşekkür ederim. Salcanoda fabrika hatalı parçaların değiişimiyle ilgili sıkıntılılar oluyor mu?

mahden

Forum Demirbaşı
Tepki
842
Bisiklet
Sedona
Fabrika hatalı parça olması düşük ihtimal. Ama oldu da başınıza denk geldi servis tutanağınızı tutup gerekli işlemi ne kadar kısa sürede gerçekleştirirse parçanız o kadar hızlı gelir. Maksimumu 30 gündür, 30 gün içerisinde sıkıntınız giderilmezse bisikleti iade edip paranızı geri almak gibi bir hakkınız var.. Bence aklınızı bunlar kurcalamasın bisikleti beğendiyseniz alın gitsin.

FelixTheCat

Forum Bağımlısı
Tepki
896
İsim
Betül
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Aklım ilk olark carraro 224 de kalmıştı fakat onu bulamadığım için cs 30 a yöneldim. Donanımları güzel fiyatına göre en uygunu bu geldi diğerleri daha alt sınıf ve bana göre yetersiz geliyordu o yzden

mahden

Forum Demirbaşı
Tepki
842
Bisiklet
Sedona
Donanım olarak Carraro 224'ten oldukça üstün, cs 30'u yakından görme şansınız oldu mu? 2012'de açık gri ve koyu gri opsiyonları var ama 2013'te ne yazık ki yok, renk konusunda tercihiniz 2013 modellerde yoksa 2012 modellere de bakmanızı tavsiye ederim, pazarlık payı da daha fazla olacaktır.

FelixTheCat

Forum Bağımlısı
Tepki
896
İsim
Betül
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yakından 2012 modlini gördüm lastik farkı varmı 2012 2013 arasında? Cantinantal plus mı kullanılıyor 2012 de de?