Salcano CITY SPORT 20 Almaya karar Verdim Görüşleriniz benim için önemli

samet türk

Aktif Üye
Tepki
32
Bisiklet
Carraro
arkadaşlar salcano CITY SPORT 20 almaya karar verdim sizce bu bisiklet nasıldır günlük işe gidip gelmek için kullanıcam 25km yol gidicem rahatlık konforluk ve kolay sürüş açısından nasıldır yorumlarınızı bekliyorum

(link)

(link)

Scudo
D

Domestik

Misafir
Tüm beklentilerinizi karşılayacak bir bisiklet. Günlük 25 km sürüş için son derece yeterli; ama v frenli bir model alırsanız bütçe açısından daha da rahat edersiniz.

samet türk

Aktif Üye
Tepki
32
Bisiklet
Carraro
@Ahmet.KOÇ

yorumun için teşekkür ederim . bütce 1000tlye kadar uygun ama v fren ile disk fireni fiyatını saymazsak artıları ve eksikleri nelerdir ayrıca bu bisiklet daha uzun mesafeler için de uygunmudur cevabınızı bekliyorum

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
İşinizi fazlasıyla görecek kaliteli bir bisiklet doğru seçim. Tavsiye ederim.

D

Domestik

Misafir
@samet türk

Hidrolik disk fren, v frenden daha üstün olmakla beraber özellikle yağmurlu ve sert koşullardaki frenleme performansı ile v frenin önüne geçmekte. Asfaltta sürecek iseniz v fren yeterli olur; ama hidrolik disk frenin konforunu elde etmek istiyorsanız tercihinizi ondan yana kullanabilirsiniz. Bütçeniz de uygunmuş zaten.

Seçtiğiniz bisikletle kondisyonunuz elverdiği sürece uzun turlar da yapabilirsiniz. Sağlam bir bisiklet, arkadaşımda da var ve çeşitli kazalar yaptı; ama bisikletin çalışmasında bir sorun oluşmadı.

Buna muadil olarak Carraro Sportive 225 modelini de düşünebilirsiniz. Fren, vites, amortisörler aynı. Sadece bir alternatif olsun diye söylüyorum.

samet türk

Aktif Üye
Tepki
32
Bisiklet
Carraro
@Ahmet.KOÇ

cevabınız için teşekkür ederim sanırım mersinde salcano bayisi yok kargo ile alsam bir sıkıntı yaşarmıyımki

D

Domestik

Misafir
@samet türk

Bu durumda nereden sipariş vereceğiniz çok önemli. Yukarıda bahsettiğim arkadaşıma da İstanbul Yurt Bisiklet'ten telefon ile sipariş vermiştik. Kargoda meydana gelen birkaç ufak çizik haricinde sorunsuz bir alışveriş gerçekleşmişti. Güvenilir bir yerden alırsanız sorun oluşacağını sanmıyorum.

yiğt

Aktif Üye
Tepki
20
Bisiklet
Beldeyama
@samet türk

Bende Mersinde City Sport 30 aldım . Antmen Bisiklet çarşıda yetkili servis ve satış noktası.

samet türk

Aktif Üye
Tepki
32
Bisiklet
Carraro
arkdaşlar bisikleti bir türlü bulamadım ya :hasta: halen aramaktayım önerebilceğiniz bir site veya kargo ile yollayan mağazalar varsa yorum atın lütfen .

ayrıca bisiklet hakkındaki görüşlerinizde yazarsanız çok mutlu olurum.

Tepki
1
Bisiklet
Focus
merhaba

Bende bulunduğum ilde istediğim bisiklti bulamadım internetten alıcam mecbur (link) bu sitedeki yetkiliyle konuştum stoğuna bakacak haber veririm dedi istersen burden bakabilirsin veya bekle ben alayım bi sorun çıkmazsa sana da tavsiye ederim .

Tepki
1
Bisiklet
Focus
merhaba
Bende bulunduğum ilde istediğim bisiklti bulamadım internetten alıcam mecbur (link) bu sitedeki yetkiliyle konuştum stoğuna bakacak haber veririm dedi istersen burden bakabilirsin veya bekle ben alayım bi sorun çıkmazsa sana da tavsiye ederim .

samet türk

Aktif Üye
Tepki
32
Bisiklet
Carraro
@ramenes
neden acaba biraz açıklık getirebilirmisiniz ?

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
@ramenes

Hayatında 1 kez bisiklet alıyorsun kısmına katılmıyorum. Salcanoya gelince fiyat-performans açısından iyi bisikletler. Servisleri vasat benim bildiğim.

samet türk

Aktif Üye
Tepki
32
Bisiklet
Carraro
arkadaşlar adanada 5 bayiisini aradım ve ellerinde yokmuş kendi olduğum şehirdede araştırdım hiç bir yerde satan yok şuan acaba carraro sportive 225 ile city sport arasındaki farklar nedir ? yorumlarınıza göre carraro sportive 225 e geçiş yapabilirim

Abdülkadir Ergin

Forum Bağımlısı
Tepki
7.152
İsim
Abdülkadir Ergin
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Tam aksine salcano al ki teknik bilgi ve becerin gelişsin :)

• Hahaha
Tepkiler: :DDD

samet türk

Aktif Üye
Tepki
32
Bisiklet
Carraro
Arkadaşklar Carraro sportive 225 siparişi verdim cumartesi gelicekmiş hayırlısı bakalım :)

Tepki
0
İsim
Harun
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bende 1 yıla yakın garantili,tertemiz Salcano city sport 20 HD vardı.Ancak geç kaldım.Alacağınız bisiklette de kazasız belasız pedallayın😇