Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Salcano City Sport 10 - Sedona 341 - Carraro Sportive 225 Hangisini alınmalı?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında NrClskn tarafından paylaşıldı.

1. NrClskn

NrClskn Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Merhaba foruma yeni katıldım uzun uzadıya araştırdım okudum baktım çeşitli konuları siteleri bisiklet almayı düşünüyorum kısa vaadede bu üç model arasında kaldım öncelikle lütfen yorum yaparken marka gözlüklerimizi çıkaralım Sedonacılar illa Sedona Salcanocular illa Salcano demesin objektif olsun öncelikli tercihim donanım ve kullanım kolaylığı tabi ki disk fren düşünüyorum v fren önermeyin üst alt vites fren diskleri maşa vs gibi donanım kalitesi açısından bilgili arkadaşlar kıyaslama yaparsa sevinirim siz olsanız tercih sıralamanız nasıl olurdu ve nedeni şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar

2. Cycmode

Cycmode Life Behind Bars

Bisiklet:
    Pinarello
    Seviye:
    merhaba hoş geldiniz foruma. Objektif olma konusunda bir şey diyemem ben dahil olmak üzere bir çok kullanıcı imkanı dahilinde aldığı bisikletin deneyimlerini paylaşacaktır sizlere ben carraro 225 kullanıcısıyım size salcanoyu sedonayı kullanmadığımdan dolayı bir yorum yapamam ama kendi bisikletim hakkında kısa bir bilgi bilgi verebilirim. 225 akıcı yüksek bir bisiklet, tek renk seçeneği var, altus ve tourney bilenleri ve hidrolik diski bulunmakta ön maşasında kilitli amotisör bulunmakta bu sayede hafif arazi koşullarında kullanılmaktadır lastikleri 700*35 ebadında biraz incedir genel görünümü hybrid bisikleti andırmaktadır. Üşenmezseniz genel olarak fikir edinmeniz adına carroro sportive kullanıcıları konusunu okumanızı öneririm.
    http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=119167

NrClskn bunu beğendi.
  3. NrClskn

NrClskn Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    teşekkür ederim yorum için üşenmem okurum merak etmeyin :) zaten bugüne kadar 50 sitede üyeliğim varsa sitelerdeki mesaj sayım 10 u geçmemiştir buda araştırmadan yazmadığımdan kaynaklanıyor araştırarak birçok çözüm buluyorum çok şükür

konuya dönersek ilk başlarda kron düşündüm (yolda gördüm hoşuma gitti) sonra araştırma sonucunda salcano mu acaba dedim daha bir okudum forumu sedona çıktı kafam karışmaya başladı :) tam ikisi arasında uğraşırken araştırırken carraro nun kadrosunu görünce çok bu ne ya dedim :) bence üç model arasından en iyi görünüm carraro 225 te sonra onu araştırdım ama donanım olarak viteslerde altusu görünce biraz soğudum açıkçası :) hepsinin ayrı bir albenisi var gibi geliyor tabi dışarıdan benim okuduklarım kullanıcıları yorum yaparsa bilgi sahibi olurum

4. Yunus Emree

Yunus Emree Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    341 ile kıyasladığım zaman (benimki dahil maşa kalitesi hakkında fikrim yok, kullanmadım) donanım olarak 341 iyi.