Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Salcano bisikleti çalınan var mı? (İstanbul avrupa yakası.)

Konu, 'Kayıp-Çalıntı İlanları ve Duyuruları' kısmında mertceo tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. mertceo

mertceo Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhaba,

Bu ilanı açmamın sebebi bilgilendirme amaçlıdır.
    Bugün Avrupa yakasında bankalar caddesi - şişhaneye çıkarken 2 tane ufak çocuk gördük. Salcano vardı altında bizde bisikletliler diyerekten selam verdik. Ayrıca karşıya geçmemiz gerekiyordu dolayısıyla bekliyorduk.

Kendileri altında ki bisikletin fiyatını sordu ederi nedir acaba kaça satarız dedi. Bizde 200-300 lira eder dedik.
    Eğer avrupa yakasında bisikleti çalınan, kaybolan varsa bu civarda gördük mobeseden falan çıkartılıp tespit edilebilir bel ki.

Biz çalıntı diye düşündük. Sonuçta bisikleti altında ki olan birisi neden kalkıp fiyat sorar? Ayrıca tipleri ve konuşması da herşeyi belli ediyordu. Benimle birlikte diğer arkadaşımda aynı fikirdeydi zaten.

Yeşil beyaz bisiklet. Çocukların yaşı 14-19 arasında bir şey gibi duruyorlardı bilgilerinize.

umut a bunu beğendi.
  2. Hasan ASKER

Hasan ASKER Yeni Üye

Seviye:
    Valla güzel konu açmışsınız umalımda bisiklet çalıntı olmasın kimsenin bisikletide çalınmasın...Ben bisikletlerimi evimde yaptığım odama koyuyorum... Aptmandaki bebeler heryerine elleyip duruyor... Birde anlamadım bu salcano astro 40 çok mu hava ne :D Veletler yanıma yanaşıp bisikleti baştan aşağı süzüyor... Oda yetmiyor takip ediyorlar :)

3. mertceo

mertceo Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bilgilendirme konusu açtım bel ki birisinindir verdiği parayı aldığı hevesle doğrudur. Ben tam bisikleti süzdüm eğer öyle bir çalıntı ilanı varsa bana bisikleti biraz anlatırsa onay verirsem bel ki aynı bisikletten söz ediyoruzdur.

Benimde ng650'i gören vayy bisiklete bak diyorlar. Nazara gelecez bir gün. :) Bende odamda muhafaza ediyorum maalesef depoya yada garaja koymuyorum.

4. mertceo

mertceo Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Güncelleyelim bakalım bel ki görmemiş olanlar vardır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.