Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Salcano bisiklet secimi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Burak Nazlıoğlu tarafından paylaşıldı.

Merhaba herkese iyi aksamlar :) salcano xrs 700 modelini begendim sizce alinabilinir mi ? Baslangic icin yeterli mi ? Birde daha once yol bisikleti surmedim sizce alisabilir miyim ? Cevaplariniz icin simdiden tesekkurler :)

1. Ahmet.KOÇ

Ahmet.KOÇ KOM

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Sevgili Burak, doğru bir kadro aldığın sürece yol bisikletine kısa sürede alışırsın. Üstelik bu genç yaşında yol bisikletine alışman senin için oldukça iyi olacaktır gelecek yıllar için. Tahmin ediyorum forumda sana BTwin Triban 3 modeli önerilecektir. Benim de sana tavsiyem XRS 700'den ziyade, bu modele bir bakman. Fiyatı XRS 700 ile aşağı yukarı aynı. Fiyat/performans oranının çok iyi olduğu söyleniyor ve kullanan hemen herkesin olumlu yorumu da işin cabası.

http://www.decathlon.com.tr/triban-3-yol-bisikleti-id_8239800.html

hüseyin ozan bunu beğendi.
  2. hüseyin ozan

hüseyin ozan Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Kesinlikle triban 3 al ancak bisikleti alırken kadro boyunu ölçtür reyonda ki bazı arkadaşlar çok tecrübeli ama bazıları bilmiyor. benim başıma geldiği gibi bilmeyene denk gelirsen. kadro boyunu ölçerken seleden gidona değil sele kelepçesinden aynakolun göbeğine kadar ölçtür.

3. Bu yorumunuz icin cok cok tesekkur ederim ama o fiyata butcemi cikarabilir miyim bilmiyorum cunku xrs 700 fiyati icin sinirlari zorluyorum ekipmanda almam gerekiyor xrs 700 u alma mi diyorsunuz yani ?

4. Ozan bey yorumunuz icin tesekkur ederim ama dedigim gibi triban 3 cok zor gozukuyor :(

5. Ahmet.KOÇ

Ahmet.KOÇ KOM

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Salcano'nun bu alt seviye yol bisikletleri çok tercih edilmiyor sanırım, hakkında çok yorum olmadı forumda takip ettiğim kadarıyla. Şahsi düşüncem ise Triban 3'ten daha iyi bir bisiklet olmadığı yönünde. Öyle ki Salcano'nun sitesinde vites, fren vs.. özellikleri dahi yazmıyor. Onu almak yerine biraz daha sabredip birçok kişi tarafından beğeni ile kullanılan bir bisikleti almanı tavsiye ederim. Şimdi sabretmek sana zor gelebilir, ama belki birkaç ay ertelemeyle bu bisikleti aldığında seni ziyadesiyle memnun edecektir :)

hüseyin ozan bunu beğendi.
  6. Triban 3 ten iyi olmadigi konusunda haklisiniz tabii ki o konuda hem fikiriz neyse artik sabredecegim :D