Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

SALCANO bisiklet almayı düşünüyorum tavsiyelerinizi yazarsanız sevinirim

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında d3j4vu tarafından paylaşıldı.

1. d3j4vu

d3j4vu Yeni Üye

Seviye:
    bisiklet almayı düşünüyorum 1,75 boyunda 60 kilo 17 yaşındayım bütçem 200 ytl 300 ytl arasıdır yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler bisikleti şehir içinde kullanıcam sağlam bi tavsiye bekliorum :)

ecanaksoy bunu beğendi.
  2. d3j4vu

d3j4vu Yeni Üye

Seviye:
    bianchi jump yada magnum tavsiye edermisiniz?

3. imhoteb

imhoteb Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    bianchi ve çift amortisörlü modelleri asla kimse tavsiye etmez bütçene ve boyuna uygun olarak da sana salcano ng650 yi tavsiye edebilirim

4. d3j4vu

d3j4vu Yeni Üye

Seviye:
    tavsiyen için teşekkürler salcanonun nova yada unisex modelini tavsiye edermisinz ?

5. Erdi Buyuran

Erdi Buyuran Aktif Üye

Seviye:
    ng 650 tavsiye ederim iyi bisiklet

celil.mayaoglu bunu beğendi.
  6. cato

cato Aktif Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    ng 650 tavsiye edilen bisiklet gayet güzel kulanışlı kadro hafif
    bütün amortisörlü bisikletler ise yorucudur.

7. Mustafa_Temizel

Mustafa_Temizel Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Arkadaşım ben yaklaşık 2.5 seneden beri salcano ng350 kullanıyorum.O zamanlar yaptık bir hata aldık bu bisikleti ilk başlarda normal bir kullanım için güzeldi.Fakat ben işi abartıp dağ bayır yapmaya başlayınca bu makina bana yetmemeye başladı ve bisiklet üzerinde değişmeyen parça kalmadı.Bence biraz daha para biriktir kron yada sedona al.Çünkü onların alt versiyonları bile salcanolardan kaliteli.Benim fikrim budur.

8. Önder Tarım

Önder Tarım Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    evet bir kullananın tavsiyeleri daha önemlidir.Bütçen bu kadarsa yapılcak pek bişey yok Salcano Ng650 :in:

9. dreamboys69

dreamboys69 Kıdemli Üye

Seviye:
    eğer bütçe arttırma şansın yoksa al ng650;) ben kullanıyorum memnunum.
    550 ytl falan sedonalar eğer birazdaha beklersen sedona al derim

10. Ug90

Ug90 Üye

Seviye:
    Bence şimdilik sağlam bir kadro almakla başla. Geotech Expert'tir önerim.
    Daha sonra yavaş yavaş toplarsın. Zaten önümüz kış. Biriken harçlıklarla bisikletini toplayınca değeri senin için bambaşka olur.
    Bu bütçede alınabilecek en iyi bisiklet de Salcano Ng 650'dir.

11. çağatay_çankaya

çağatay_çankaya Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    eğer biraz daha sabredersen sedona yada kron almanı isterim. bende bir salcano ng 350 kullanıcısıyım yaklaşık 3 yıldır bende ng350 ve yapmadığım bi şey denize sokmamak onun dışında her faalliyette bulundum. tabiki ng 350 ilı etapta sana yeterli gelecektir ama kullandıkça daha iyisini isteyeceksın. uzun lafın kısası bir ng350 kullanıcısı olarak ben memnunum. ama biraz daha iyi bir kadro istiyorum dersen bekle ve daha iyi bir marka al..

12. onurelmas

onurelmas Üye

Seviye:
    Senin için daha iyi bisiklet almak için para biriktirmenin pek bir mantığı yok. Çünkü biriktirdikçe biriktirirsin ve her zaman elindeki paraya göre farklı bir bisiklet alma planı yaparsın. Sonuçta biriktirdiğin para almak istediğin bisikleti hiçbirzaman karşılamaz. Bisikletsiz bir gün geçirmektense en kötüsü de olsa bir bisiklete sahip olmak en iyisidir. Şu aralar ekonomik kriz nedeniyle giriş seviyesi bir bisiklet 750 YTL'yi bulmuş durumda. Hayallerini ertelemeden bir bisiklet al ve gelecek haftasonu için tur planını şimdiden yap..

serdarhorasan ve evelent bunu beğendi.
  13. Göksu.Güler

Göksu.Güler Yeni Üye

Seviye:
    mükemmell bi yoruum yapmışsınız tebriklr:)sonuna kadar katılıyorum

14. ASTROCU

ASTROCU Aktif Üye

Seviye:
    sana bütçene uygun olarak en iyisi diyebileceğim Salcano NG650 yi önerebilirim!sağlam bir bisiklettir!

celil.mayaoglu bunu beğendi.
  15. celil.mayaoglu

celil.mayaoglu Forum Bağımlısı

Seviye:
    ng 650 kullanıcısıyım, gayet memnunum. O fiyata alınabilecek en uygun alüminyum kadrolu hafif bisiklettir çünkü.

Geçen sene shimanonun üst seviye parçalarıyla donatılmış bisikletini alabileceğin fiyata ancak shimanonun alt seviye tourney serisi bisikletini alırsın belki 500-600e, değmez açıkçası. Bence 2. el al derim.

Hem shimanonun seri sonu olmayan parçası takılı olur, hem de bakımı yapılmış, sağlam kadrolu 2. el bulabilirsen muhteşem olur.

Kriz yüzünden bisikletini satan çok olur, hem bu zamanda uygun fiyata da bulursun. Çünkü bisikletçi çok ucuza alacağından ilanları takip edersen süper olur, çünkü bisiklet çok alınıp satılan bir araç değil satılık ilanlarında genel olarak araba gibi, hem kriz yüzünden de çok düşük fiyata alırsın derim.

200-300 arası dersen gene öneririm, ayrıca bende siyahı var salcano ng650nin.

araştırmadan alma derim, yeşilbisikletin web sayfasındaki yazıda okuduğum gibi, 30liraya da bisiklet var 5milyara da, 2milyona da pedal takarsın, 150milyona da, amaç ne istediğini bilmen. Sana uygun bisiklet olsun.

Benim koyduğum fotolara bakabilirsin, vakti zamanında aldığımda paylaşıma koymuştum bisikletimin fotoğraflarını.

16. dreamboys69

dreamboys69 Kıdemli Üye

Seviye:
    salcano astro modelini incele derim;)

17. celil.mayaoglu

celil.mayaoglu Forum Bağımlısı

Seviye:
    konuyla ilgisi yok ama gururlandım doğrusu imzana bakınca :)

18. tunermurat

tunermurat Kıdemli Üye

Seviye:
    evet mustafa abiye katılıyorum kron, sedona alabilirsin ama asla bianchi alma bende bianchi ares var çift amortisörlü diye inandım ama sonuç fiyasko

19. FFGG

FFGG Yeni Üye

Seviye:
    ben daha yeni yani 07/02/09 da kendime salcano alu, eşimede mountaineer(ng650) aldım. bence gayet güzel bisiklet ve oldukçada hafif. tavsiye ederim ben 320 ye ng650yi aldım; 420yede aluyu aldım. Para biriktir kron,geotech,sedona al demiycem çünkü bence de pek bi manası yok. Biriktirdikçe hep daha iyisi elbette olacaktır. ama alu ile ng650 arasında çok az fiyat farkı var. NG650yi (gerçi benim aldığımda mountaineer diye geçiyor). kadro boyu eşime uyduğu için aldım. benim niyetim 2 tane alu almaktı. çünkü arada 100 tl fark var ve değmez. Bence salcano oldukça güzel bisiklet ve günlük kullanım için oldukça iyi duruyo. kesinlikle tavsiye ederim. Sert arazide (çok sert olmadığı sürece) kendini koyverecek gibide durmuyo açıkçası.

20. muratuste

muratuste Üye

Seviye:
    kardeşim bütçen 200-300 ytl ise sana süper bir yer tavsie edeceğim. demetevlerin içinde TOKİ şantiyesinin altında karşıyaka iş merkezi var. bu merkezin önnde 200-300 metre gidersen ve bayram bisikleti sorarsan sana herkez gösterecektir. ben 200 ytlye el yapımı çok sağlam kadrolu bir bisiklet aldım. adam özene bezene yaptı . 2 yıl da garanti veriyor. çocukluktan beri bu işi yapıyor bu adam. sana tavsiyem olsun.