Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Salcano bisiklet aldım vites bozuk çıktı - Yardım

Konu, 'Şikayetim Var!' kısmında Sedat Türkmn tarafından paylaşıldı.

1. Sedat Türkmn

Sedat Türkmn Yeni Üye

Seviye:
    Salcano excel 26 bisiklet aldım dün istettim bayiden bugun kutusunda geldi gittim kurulumunu yaptı ama yaparken bir türlü ön vites mekanizmasını yapamadı 3. Dişliye geçmiyordu ses yapıyordu 4 saat uğraştılar elamanları bindi sorun yok dediler 5-6 tur attım bir türlü geçmiyordu vitese ürünü istemedim paramı ver dedim işi yokuşa sürükledi kavga çıktı nerdeyse ayırdılar falan filan yarın sabah 9 gel arayalım dedi firmayı neyse gerwği yapsınlar yine belirttim ben bu firmadan ürün almak istemiyorum diye akşam 8 di ayrıldım bayiden belliki uğraşıcağız bundan nasıl bir yol izlemeliyim daha önceden bilgisi olan arkadaşlar sizden yardım bekliyorum yarın firmayı bende arayacağım erkenden tüketici haklarına mı veriyim yoksa polis çağırıp şikayetci mi olayım ??? Zaman ayıran herkese teşekkür ederim şimdiden

2. a.gonen

a.gonen Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    5 sene once bendede ng650 vardi ön maşa esnemiyordu
    kapalı balkonda tuttugum halde gidon maşada paslanma olmustu
    fabrika teknik servisi ariyodum acan olmuyordu
    sikayetvar.comda sansınızı deneyin derim belki bir sonuca ulasırsınız

3. Atakan Y

Atakan Y Aktif Üye

Seviye:
    Salcanonun müşteri hizmetlerini arayıp olayı anlatın bence Tel: +0212 597 08 06

4. Sedat Türkmn

Sedat Türkmn Yeni Üye

Seviye:
    Cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar zorlada olsa bayiden parayı geri aldım. Ve salcanonun müşteri hizmetleri insanları hesaba almıyor aradım hiçbir şekilde dönüş yapılmadı. Tek yaptığım hata parayı önce vermekti siz siz olun asla benim gibi parayı önceden peşin vermeyin...