Salcano Astro Yardiiim

osman yalçın

Daimi Üye
Tepki
130
SALCANO Astro almayı düşünüyorum yorumlarınızı bekliyorum
bisiklet bu:)
http://img710.imageshack.us/i/salcano160jpg.jpg/

bu bisikleti kullananlar belirtirse benim için onların yorumları daha önemli teşekkürler:in:

• Beğen
Tepkiler: SerkanNamazcı
Scudo
Tepki
2
Astro'nun kadrosu çok güzel yani dışarıdan bakılınca ama dayanıklılığı nedir bilmem ama donanımı aynı özellikli çok daha kaliteli şık kadrolu ve salkanodan eminimki daha saglam olan Kron xc 1000 öneririm hatta paran yeterse xc 2000 her türlü astrodan daha iyidir.

• Beğen
Tepkiler: osman yalçın

osman yalçın

Daimi Üye
Tepki
130
@MehmetÇulha

igman nıda düşündüm hem daha pahalı hem daha ağır hmde biraz ilginç ama disk fren istemiyorum :)

MehmetÇulha

Aktif Üye
Tepki
14
gmandaki mekanik disk fren değil hidrolik disk fren çok iyi çok güven veriyor. bence igman al rengi ve kadrosu çok şık ilerde parçalarını yükseltirsin.

katılıyorum 10 numara sonucta 13 .2 kg diğeri de 13 kg 200 gr demekki hidrolik disk frenden gelmiş :D

• Beğen

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.040
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Ne igman ne başkası salcano alma ! ben 2 kere yaptım o hatayı salcano nasıl yapıyorsa bir yerden sorun cıkıyor fakat her bisiklette hata cıkabilir ama salcano dikkatli davranmıyor bazı konularda !.
Özellikle fiyatlarla.

Aldıgınız bisiklet örnek olarak :

salcano ng 303 srd . katalog fiyatı 905 benim aldıgım fiyat 780 .

Bayii ye geliş fiyatı .. 680 Civarındaydı .

Kesinlikle pazarlık yapmadan almayın. öncelikle kullanılan malzeme vites sistemi fren sistemi göbekler ve lastikler . olmak üzere . hepsini göze alin renkgi sizi aldatmasın sonra solugu serviste almayın.

• Beğen