Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Salcano astro/Whistle miwok/Sedona.Bütçe 900tl en fazla

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında A Rıza tarafından paylaşıldı.

1. A Rıza

A Rıza Üye

Seviye:
    Arkadaşlar benim 2011 salcano ng650 bisikletim var şehiriçinde memnunum ama dağa hiç gitmedim güvenebileceğim bi bisiklet gibi değil.Bende bu bisikletimi satıp yerine başka bir model almak istedim.Ama karar veremedim.Karar veremememdeki bi neden şu.Şimdi salcano 2012 fiyatlara bakılacak olursa baya yüksek.Ben hidrolik disk frenli 27vitesli bi bisiklet istiyorum salcanoda 212hd var bütçeme uygun fakat onunda vitesleri hoşuma gitmedi.Whistle miwoklarında bütçeme uygun olanlarında mekanik disk fren var yalnız kadrosu salcanoya göre daha hoş ve saglam duruyor.sedonanında 741d modelini beğendim yalnız onunda internet fiyatı 877tlye buldum eğer alırsam garanti işini naısl yapcam bilmiyorum.Bazı arkadaşlarda 2012model al bekle yazı dediler ama bende korkuyorum eğer 2012 fiyatlar artarda düzgün bi bisiklet bulamassam diye.Yani yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar :)

2. Doğukan KARBAL

Doğukan KARBAL Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Yani Umur kardeş 2012 fiyatları artabilir. Her şey dolara ve avroya bağlı şuan da aslında. 741D çok sevdiğim bir modeldir, tavsiyede ederim sizlere. Whistle Miwok serisi de çok iyidir. 1161D veya 1162D alabilirsiniz. Salcano olarak bir tavsiye veremem, pek incelemedim Salcano'ları. Ancak Sedona ve Whistle cazip fiyatlı geliyor.

3. A Rıza

A Rıza Üye

Seviye:
    Teşekkürler Doğukan kardeş :)

Doğukan KARBAL bunu beğendi.
  4. A Rıza

A Rıza Üye

Seviye:
    Başka yorumu olan yok mu bu konu hakkında arkadaşlar? :)

5. Canberk Baydar

Canberk Baydar Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bence O Kadar para verecekseniz tercihinizi Whistle dan yana kullanın

6. A Rıza

A Rıza Üye

Seviye:
    Yalnız mekanik disk frenli modellerine bütçem yetiyor.Mekanik disk fren kullanan varsa biraz yardımcı olabilir mi? Çok sorun çıkarıyor mu yani?

7. furkangumuç

furkangumuç Yeni Üye

Seviye:
    bnde mekanik disk var 200-300m bayır aşağı inerken fln çok fazla ısınıyor bu da frenin tutmaması gibi sorunlara yol açıyor bu vb. sebeplerden dolayı hidrolık veya v-brake öneririm mekanik alma ayarı fln çok uğraşırsın :)

8. erkan sozoren

erkan sozoren Kıdemli Üye

Seviye:
    merhaba senin yerinde olsam 2.el bısıklet arardım 900 tl ye daha ust donanım bırsey bulabılırsın o fıyata