Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

salcano astro sorun

Konu, 'Salcano' kısmında sidan tarafından paylaşıldı.

1. sidan

sidan Yeni Üye

Seviye:
    arkadaşlar bir gün önce aldığım salcano astro selesi çok sertt yada ben yeni başladığım içinmidir nedir çok acıttı :D boruda kısa bu sele satılırmı bilen varmııı yada ne almak lazımm yerine birde gidon boğazı düz değil yukarıya doğru eğik ne tavsiye edersiniz[​IMG]

2. mathcup

mathcup Kıdemli Üye

Seviye:
    İlk başta seleyi yadırgaman ve poponu acıtması çok normal. Seleyi zamanla kendine daha uygun bir şekilde ayarlarsın en rahat ettiğin pozisyonu bulursun sadece biraz daha sabret ve alışmaya çalış.

sidan bunu beğendi.
  3. S.Emre DURMAZ

S.Emre DURMAZ Forum Demirbaşı

Adı:
    S.Emre
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Evet, selesi beni de çok rahatsız etti. Ayrıca borusu da çok kısa. Bende de Alu var, senin bisikletle her şeyi aynı. Sadece arkada tek dişli fazla sende 24 vites olan modeli. Elindeki sele ve sele borusunu atsan atılmaz, satsan satılmaz.. koy bir kenara dursun, ya da ihtiyacı olan birine verirsin. Ben Selle Italia' nın ürettiği Sportourer' in jelli elastomer "Garda" 2010 model selesini aldım. Böyle rahat bir sele daha bulamazsın sanırım. Sportourer' in selelerine bir bakmanı tavsiye ederim. Sele borusu olarak da Uno' nun 35cmlik (Eskisi 25cm idi) kendiliğinden flaşör stop lambalı sele borusnu aldım. Gerçekten kullanışlı ve şık. Senin de en az 35cm. uzunluğunda bir sele borusu alman gerekiyor. Bu arada senin sele borusunun çapı da tıpkı benimki gibi 27.2mm olmalı. Ayrıca gidon da eğimli olduğundan Bar-end taktırırsan rahat edersin. Ben elcekleri de değiştirdim, çünkü sert ve ellerimi bir haftada nasır yaptı

4. burak329

burak329 Üye

Seviye:
    bisikletin kadrosunda www.salcano.com yazıyo:eek: o ne öyle ya

sidan bunu beğendi.
  5. S.Emre DURMAZ

S.Emre DURMAZ Forum Demirbaşı

Adı:
    S.Emre
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    evet, yazıyor da, site arızalı ne hikmetse, girilmiyor :)

sidan bunu beğendi.
  6. sidan

sidan Yeni Üye

Seviye:
    teşekkürler arkadaşlar seleyi değiştirdim şimdilik rahat ucuz bir sele aldım şimdilik memnunum üzerinden çıkan sele yi kenara koydum borunun da değişimesi gerekiyor ben birde gidon boğazınıda değiştirmek istiyorum çok dik eğimli