Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Salcano Astro Ruble

Konu, 'Salcano' kısmında Kürşat Pamuk tarafından paylaşıldı.

1. Kürşat Pamuk

Kürşat Pamuk Yeni Üye

Seviye:
    S.A benim astroda geçen lastik yırtılmıştı gerçi o benim hatamdı ama şimdide ruble boşa dönüyoo astroyla ikinci yolda kalışım sıkılmaya başladım artık bu ruble ne gibi sebeplerden boşa döner yani normal gidiyodum yolda birden boşa dönmeye başladı noolduğunu anlamadım.Bu.olaylar.sadece.banamı.rastgeliyo.yoksa.parçalarmı.dandik!!!!

2. selahattin ilhan

selahattin ilhan Yeni Üye

Seviye:
    valla kardeşim bende bu gün aldım astro viteserde biraz sıkıntı var bir hafta bin dedi servis yerine oturur diyorlar anlamadım nedenini bence sende servisine sor onlar daha iyi cevap vercektir sana tekrar hayırlı olsun..

3. Kürşat Pamuk

Kürşat Pamuk Yeni Üye

Seviye:
    yarın.zaten.ilk.iş.servise.gotürcem.yaaa.arızalar.pişman.olmama.sebep.olmaya.başladı.yani.yavaş.yavaş.salcano.aldığıma.pişman.olmaya.başladım.bakalım.yarın.servis.nee.diicek.ona.göre.düşüncelerimi.paylaşıcam.

4. Kürşat Pamuk

Kürşat Pamuk Yeni Üye

Seviye:
    ben.tarabyada.oturuyorum.ve.bana.en.yakın.serviste.sarıyerde.mesut.bisiklet.bu.serviste.pek.tatmin.etmedi.beni.ilk.götürdüğüm.zaman.bisikleti.pek.düzgün.montajlamadı.ve.şimdi.onun.çilesini.çekiyorum.frenler.ön.çatal.sele..hiç.birini.düzgün.yapmamış.hepsini.ben.kendim.evde.ayarladım.böyle.yerlere.bayilik.vermemeleri.lazım

5. bayramakgul

bayramakgul Aktif Üye

Seviye:
    ır sıkıntı olursa lutfen kemal@salcano.com adresine mail atın fabrikadan sorununuzu hemen cozeriz boyle aksaklılkar olabılıyor bazen ama malımızın arkasındayız ne gerekıyorsa yaparız aksaklık ıcın ozur dılerız

celil.mayaoglu ve ufuk_ bunu beğendi.
  6. Burak AŞIK

Burak AŞIK Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Parça kalitesiyle ilgili sorun yoktur büyük ihtimalle servis kalitesinden kaynaklanan problem vardır. Başka bir başlıktada belirttiğmiz gibi bazı servislerin işlerini hakkıyla yapmadıklarını biliyoruz. İşleri sadece basit parçaları birleştirmek olan insanların eline üst düzey parçalar verilince maalesef ne ayarlarını yapabiliyorlar, ne de gerekli iletişimi kurabiliyorlar. Serviste bisikletten konuşurken buna bu kadar paramı verdin gibi cümlelerle karşılaşınca bidaha servise gidesim kalmadı. Bu durumda Salcano'yu da günah keçisi ilan etmeye gerek olmadığını düşünüyorum. Bisikletlerin üzerine ne konuluyorsa başka markalarda da aynı parçalar var, kalite konusunda tereddüt etmeye gerek yok bence, fakat eğer ortada Salcano hakkında bir hata varsa servis konusunda çok seçisi davranmadıklarıdır. Bayram bey bu konuda duyarlı davranıp bir eğitim planladıklarını söyledi, bu konuda çok ümitliyim. Kalite artışı olmasa bu tür konuların lafı bile dönmezdi ama ortada belli bir beklenti varsa bu beklentiyi karşılamak için her konuda başarı gerekir. Salcano'nunda bunu başaracağına inanıyorum.
    Sizin sorununuza gelince;
    Bence bisikletiniz alıp bu işlerden gerçekten anlayan birine götürüp bakımını yaptırmak en garanti yol. Belki 5-10 lira fazla verirsiniz ama bisikletinizi zevkle kullanmaya başlarsınız.

Seçkin Keskin, Kürşat Pamuk ve ufuk_ bunu beğendi.
  7. Kürşat Pamuk

Kürşat Pamuk Yeni Üye

Seviye:
    eyvallah.saol.bugün.gidemedim.servise.bakalım.gidince.bir.sorun.olmaz.inşallah.olursa.yazarım.saolun

8. Kürşat Pamuk

Kürşat Pamuk Yeni Üye

Seviye:
    bugun.götürdüm.servise.adamın.bana.dediği.ruble.yalama.olmuş.garantiye.girmiyo.şaçmalık.adam.daha.bisikleti.montajlıyamıyo.parçanın.garantiye.girip.girmemesinden.bahsediyo.benim.merak.ettiğim.bu.parçayı.fabrikaya.yollaması.gerekmiyomu.servismi.karar.veriyo.mesela.kadro.kırıldı.servismi.belirliicek.garantiye.girip.girmediğini.hee.bu.arada.kemal@salcano.com.salcanoya.mail.attım.bakalım.ne.zaman.cevap.verirler

Anıl Kuşaksız ve Deniz bunu beğendi.
  9. Burak AŞIK

Burak AŞIK Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    murvet@salcano.com

Olmazsa bunuda deneyebilirsiniz. Mürvet hanım gayet ilgilidir, sorununuza çözüm bulacağını düşünüyorum.
    Ayrıca servis konusunda düşünmenize gerek yok, o kadar zamanda bir rublenin yalama olması imkansız. Seneler önce kullandığım çin malı saçma bisikletin üstündeki neredeyse plastik kadar dayanıksız ruble bile hala çalışıyor. O bisikletin üstünde shimano ruble var. Sorun başka bir noktadadır büyük ihtimalle. Benim tavsiyem mümkünse birde başka bir servise götürmeniz...

10. Kürşat Pamuk

Kürşat Pamuk Yeni Üye

Seviye:
    eyvallah.saol.kardeş.bakalım.bi.yanıt.gelmezse.orayada.yazarım.vaktim.olsa.ben.gotürcemde.vakit.bulamıyorum.anca.akşamları.bakalım.hallolmazsa.tuketici.haklarına.kadar.yolu.var.:D.ama.işin.oraya.kadar.gideceğini.zannetmiyorum.mail.attığım.merciler.halleder.inşallah.gerçi.akşam.17:30.gibi.attığım.mailede.bi.cevap.gelmemiş.ama.görmemişlerdir.die.düşünüyorum.bakalım.yarın.ola.hayır.ola

Deniz bunu beğendi.
  11. bayramakgul

bayramakgul Aktif Üye

Seviye:
    kursat bey sorununuz hal edildimi kemal bey size cevap verdi sanırım sorununuz hala hal olmadıysa bizi haberdar edin lutfen

12. Kürşat Pamuk

Kürşat Pamuk Yeni Üye

Seviye:
    bi süredir foruma girmediğim için görmedim , saolsun kemal bey cevap verdi konuştuk o bana bakırköydeki servisi önerdi ama bana çok uzak hemde çalışıyo olmamdan dolayı bakırköye götüremedim ama bide beşiktaşta var dedi servis oraya götürdük sadece arka seti götürdük bisikleti götüremedim jant göbeğini değiştirmişler ama adamlar jant tellerini sıkmamışlar ve lastiği taktım evde bi baktım lastik kadroya değiyo deymiyoda nerdeyse değicek yani yalan söylemim neyse servisi aradım yaa öyle şeymi olur biz sıktık filan söylendi getirin halledelim dediler ben tabi bu arada çok sinirliyim yani neyse bu gün bi daha gönderdim kardeşimle bakalım bu sefer nasıl bi aksilik çıkacak bekliyorum yarın aldırcam inşallah bu sefer hallolur

13. BEYHAN

BEYHAN Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    arkadaşlar ben korkmaya başladım salcano bisikleti tercih ettim bugun yarın bisikletim gelecek bu sorunlar umarım benım başımada gelmez gelirse artık ne olur bılemem zaten alu modelın bile butçemı çok zorlayarak aldım bide uzerıne boyle sorunlar olursa.... ama yınede salcanoya guvenıyorum....

14. BEYHAN

BEYHAN Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    pardon salcanoya şu an için guvenemıyorum çunku adana seyhan gibi 1mılyonluk bir merkez ilçede SALCANO BİSİKLET SERVİSİ YOK:( kürşat kardeş haklı ama en azından deridini anlatacağı bir servis var adana da çok şükür oda yok. e artık bizde sorun olursa sedona veya bianchi servisi görünüyor.... adanalı arkadaşlara dikkat!!!!!

burdan da benı görebılecek bir yetkılı varsa benı servis konusunda yonledırırse çok iyi olur....

15. bayramakgul

bayramakgul Aktif Üye

Seviye:
    hıc bır tuketıcımız korkmasın bız malımızın her zaman arkasındayız sizi bizi tercih ettıgınız ıcın yarı yolda bırakmayız bazen servislerden kaynaklalnan problemler oluyor ama merkezden mudahale edip cozuyoruz ıcınız rahat olsun kursat bey sizde butun deyaylarımız var bizi arayın sizin sorununuz en kısa zamanda cozerız

16. gökhan kutu

gökhan kutu Yeni Üye

Seviye:
    eyvallah.saol.kardeş.bakalım.bi.yanıt.gelmezse.ora yada.yazarım.vaktim.olsa.ben.gotürcemde.vakit.bula mıyorum.anca.akşamları.bakalım.hallolmazsa.tuketic i.haklarına.kadar.yolu.var..ama.işin.oraya.kadar .gideceğini.zannetmiyorum.mail.attığım.merciler.ha lleder.inşallah.gerçi.akşam.17:30.gibi.attığım.mai lede.bi.cevap.gelmemiş.ama.görmemişlerdir.die.düşü nüyorum.bakalım.yarın.ola.hayır.ola

haklısın bu servislerden çektğimiz ne eskişehirde götrdüm yirmigün snra ilk bakım basmış yağı her yerden yağ fışkırıyodu ne vites ayrlmiş ne başka bşey ayrca akort ayrna bkıckmı dye özellikle işaretldim yerlerini dokunmamışlar bile nyse yemişim servisini gtrmem zaten bdha bu konuda yetkililer el atmlı bu konulara yoksa salcano tek servisten kaybetmye başlıyo...

17. cem eroğlu

cem eroğlu Aktif Üye

Seviye:
    sedona gibi sağlam bisiklet varken gedip salkano almak ...Ne diyeyim bilmiyorum İş işten geçtikten sonra pişman olmanın anlamı yok artık :(

18. ercan günes

ercan günes Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    :)abi sedona salcano bunlar üç aşağı beş yukarı aynı bisikletler türkiyenin en köklü bisiklet üreticilerinden güzelim salcanoyu mındar eden çağın gerisinde kalmış aliminyum kadroya cekiçle balyozla saldıran namıdeğer servisleridir olay bundan ibarettir saygılar ...

ibrahim siper bunu beğendi.
  19. studioworks

studioworks Yeni Üye

Seviye:
    böyle demişsiniz ama 4 tane adresinize 4 gündür attığım maillara 1 tane dönüş yapmadınız. telefonlada ilgili birine ulaşmam 2 gün sürdü. hala bekliyoruz.

20. Serhatb55

Serhatb55 Aktif Üye

Seviye:
    Mrb hocam bende astro kullanıcısıyım ve aynı sorun bendede var. garanti için başvuruncada kullancı hatası denildi!! Tövbe ettim bir daha salcano almam.. Ve tanıdığım yada tanımadığım kimseye aldırmam. Allah düşmanımın başına versin salcanoyu :D