Salcano Astro Diablo HD Hakkında?

Tepki
1
Merhaba herkese,

Epeydir bisiklet modellerini-markalarını araştırıyorum. Yetişkin biri olarak ilk ciddi bisiklet deneyimim olacak. 7 kilometrelik iş-ev arasını katetmek gibi bir niyetim yok değil. Fakat ne kadar imkan bulabileceğim konusunda kesin bir kanaate varamıyorum. Diğer yandan bu sene şehir dışına dağa-tepeye arabayla yapacağım seyahatlerde bagajda ya da tavanda götürebileceğim bir bisikletle epey keyiflli geziler yapacağımdan kuşkum yok.
Sözün özü o ki, ilk başlarda hybrid bir model düşünürken büyük gün yaklaştıkça Salcano Astro Diablo HD takıldı kafama. Her nasılsa çok uzun mesafeler yapmayacağım şehir içinde de.

Burada konuya hakim bir çok kişi var. Sizden ricam bu bisiklet hakkındaki görüşlerinizi bildirmeniz. Herkese şimdiden çok teşekkürler.

Scudo

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
Bence düz kadro bisiklet alsanız daha iyi olur,Çift amortisörlüler adamı yoruyor..V frenli istiyorsanız Salcano Astro 240 Hidrolik frenli istiyorsanız astro 212 Hd'yi öneririm.Bu arada Bakım maliyetine önem veriyorsanız v frenli bisiklet almanız sizin için daha iyi olur.

• Beğen
Tepkiler: onur ilkkan