Salcano Astro (MTB) Kullanıcıları Kulübü

kubilay tüney

Daimi Üye
Tepki
88
Bisiklet
Bianchi
Herkese Merhaba ,

Bir arkadaşım daha bisiklet aldı , katkım oldu ise , ne mutlu bana :) Bütçe- Marka uyumu arasında düşünürken Salcano Astro 50 Modelinde karar kıldık .

Geçtiğimiz yılların efsane modeli olan Astro Tekrar yenilenip göz doldurucu tasarımı ile karşımızda :)

Eski Astrolara göre sanki biraz daha kalıplı , Selesinin tasarımı değişmiş ve eskisine göre çok daha rahat . Donanım olarak da Tourney 21V vites sistemi , XCM kilitli ve hassaslık ayarlı maşa, XCT Aynakol il,Shimano Jant Göbekleri , RaceKing 2.2 lastikleri ..ile karşımızda :)

Çok da konuşmadan gelelim resimlere :))

Umarım, bisiklet alacak aklı karışık arkadaşlara da faydalı olabilirim :)

• Beğen
Tepkiler: DOKTORBEY
Scudo

egeata123

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Raleigh-USA
Hayırlı olsun kaça aldınız acaba bende düşünüyorum da :)

kubilay tüney

Daimi Üye
Tepki
88
Bisiklet
Bianchi
@egeata123

700 Türk Lirası Üzerinden 12 Taksitle aldık :)

onur özlem

Daimi Üye
Tepki
77
Hayırlı olsun kardeş yalnız ben Astro 20 yi 750 tl ye aldım pazarlıkla hiç pazarlık yapmadınızmı

• Beğen
Tepkiler: kubilay tüney
Tepki
2
Bisiklet
Carraro
öncelikle hayırlı olsun.
ben de modellerde uzun süredir karar veremiyorum.
en son carraro force 500'e karar vermiştim. sonra şehir - dağ bisikleti arasında gidip geldim.
salcanoya (içgüdüsel birşey :D) ısınamasam da bu model biraz daha kafamı karıştırıyor.
1-2 şey soracağım.
başka renk seçeneği var mı ve nereden aldınız?

• Beğen

kubilay tüney

Daimi Üye
Tepki
88
Bisiklet
Bianchi
Pazarlık konusunda alan arkadaşımın satıcı ile özel bir durumu vardı o yüzden indirim yapmadı ..

Evet her model için farklı farklı renkleri mevcut..

Yorumlarınız için teşekkürler :)

Ender şeker

Forum Demirbaşı
Tepki
111
Bisiklet
Sedona
Ren secimi bisiklet alirken cok sıkıntılı bir konu.bisikletcinin elinde hangi renk varsa onu aliyorsunuz.internetten alindiginda ise secim imkaniniz olmuyor.kutudan sansiniza hangi renk cikarsa.Beyaz agirlikli kirmizi rengi var bende fotograflara bakabilirsiniz fikir acisindan

michelmic

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Salcano
@Ender şeker
Bu renk cok toz gosteriyormu guneste iyice isiniyo mu benim bi arkadas demistide siyah alma diye kafam karisiyor bende bu bisiklette karar kildim ama renk sorun iste buyuk ihtimal sari siyah alirim cok karizmatik duruyo

Çağlayan

Forum Bağımlısı
Tepki
890
hayırlı olsun..

Selenin altındaki ışıklandırmada güzelmiş..

kubilay tüney

Daimi Üye
Tepki
88
Bisiklet
Bianchi
Evet , siyah genel olarak tozu çok gösterir . Yalnız ben şunu anlamadım ; internetten alındığında kutudan beklediğnizden farklı bir ürün çıkmaz ki.. ben defalarca alış-veriş yaptım , hiç bir sıkıntı da yaşamadım . Sadece almadan önce satıcıya istediğiniz bedeni , rengi söylemeniz yeterli olucaktır.. Beyaz arka planlı üzerine kırmızı renk görmüştüm çok hoştu tavsiye ederim , ama görmeden de almayın :))

Ender şeker

Forum Demirbaşı
Tepki
111
Bisiklet
Sedona
Kiri fazla belli etmiyor.güneşte fazla bir ısınma hissetmedim.daha doğrusu bisiklette böyle bir ısınma problemi olacağı aklıma bile gelmedi

kubilay tüney

Daimi Üye
Tepki
88
Bisiklet
Bianchi
@mertimtr

Teşekkürler, selenin altında ışıklandırma değil de reflektör koyulması güzel olmuş ,güvenlik içinde çok önemli ; en azından diğer ürünler gibi söküp - takmak ile uğraşmıyorsunuz, dikkatiniz için ayrıca teşekkürler :))

• Beğen
Tepkiler: Çağlayan

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Ahmet Selim Öztürk

Hayır sadece farklar onlar değil. Farklar, sele, gidon, kadro, gidon boğazı, bunlar. Kadro dizaynı tamamen farklı ve hafif...

Turgay AKSOY

Aktif Üye
Tepki
68
Bisiklet
Carraro
bısıklet genel olarak guzel... hele ben bı canavarımı test edeyım bakalım sonuclar nasıl olacak.. :D

• Beğen

kemal.bahadır

Forum Demirbaşı
Tepki
524
İsim
Kemal Bahadır Çakır
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Valla iyiymis ya güzel duruyor hayirli ugurlu olsun.

E.Buyuran

Üye
Tepki
7
Bisiklet
Salcano
Bisiklet çok güzel.Kazasız sürüşler.Ancak son resimde gördüğüm kadarıyla gidon boğazındaki alyan yanlış takılmış sanırım.Çaprazlama takılması lazım.Alyanın biri üst sol diğeri alt sağ gibi...Benim aldığımda böyleydi yoksa ben mi yanlış biliyorum ?

• Beğen

Ender şeker

Forum Demirbaşı
Tepki
111
Bisiklet
Sedona
Benim astroda bir sorun oldu arkadaşlar ön frene bastığım zaman bir çıt sesi duyuyorum.ve sol papuçta sürtme başladı sizce jant eğilmesi yada buna benzer birşey olabilirmi