Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Salcano Astro 30 ?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Furkan Çınar tarafından paylaşıldı.

1. Furkan Çınar

Furkan Çınar Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    GT
    Seviye:
    Merhabalar, arkadaşım için başlangıç seviyesinde bir bisiklet bakıyoruz. Aslında kafamızda 2. el alma fikri vardı ama Sirkeci'ye gidip biraz bakınalım dedik. Linkteki bisikleti arkadaş çok beğendi açıkçası kadrosu falan benim de hoşuma gitti http://www.bisikletcim.com/urun/salcano-astro-30-bisiklet.aspx. Satıcıya nakite ne olur dediğimizde size 590 yaparım dedi. Sizce ikinci el mi daha mantıklı yoksa 590 liraya Astro 30 mu ?

2. Faruk ONUK

Faruk ONUK Kıdemli Üye

Seviye:
    2. elde tabiki daha kaliteli bisikletler alınabilir fakat ben özellikle yeni başlanıyorsa sıfır bisiklet taraftarıyım.O fiyata sedona 701 ve borla yada bakın mutlaka

3. Y.YILDIRIM

Y.YILDIRIM Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Katılıyorum ilk bisikletiniz bencede sıfır olmalı çünkü 2, el aldınız diyelim ve bir sorun çıktı bu parçanın gelmeside günler aldı bu bekleyiş sizin içinzideki bisiklet sevigsinin önünü geçer ve bisikletten soğursunuz.

4. Bektaş Duran

Bektaş Duran Sram & Vasalları

Adı:
    Bektaş
    Bisiklet:
    Orbea
    Seviye:
    abi 2 inci elin derdi bitmez gün gelir dış lastik değişir gün gelir furç takımı Aynakol Göbek Bilyalar OO ne anladım Ben Bu işten D emeye çalıştığım Şey Ömrü Azalmış Bisiklet Almayın Dediklerim Bana Oldu 1 yıl İçinde

Alırsanızda Deore Üstü Alın Dyna Sysli Ama Onlar 3 4 yıl Gdiyor

5. Furkan Çınar

Furkan Çınar Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    GT
    Seviye:
    Ben daha çok ikinci el tercih ediyorum ama en düşük sistemi deore benim aldığım bisiklet. Sanırım başlangıç seviyesi bisikletlerde sıfır tercih etmek daha mantıklı.

6. Onur Demir CE

Onur Demir CE Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    konuyu hortlatmış gibi olacağım fakat astro 241v in bu aletle arasındaki farklar nelerdir ? vites kolları aktarıcılar vesaire lastiğine varana kadar aynı liste üzerinde ?