Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

salcano astro 29'' vs kron xc500 29''

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında ferhat dalbasan tarafından paylaşıldı.

1. ferhat dalbasan

ferhat dalbasan Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    önceki baslığımda durumu belirtmiştim.800-900 tl arasın 29'' bir mtb arıyordum.kararamı vermiş hafta içi salcano astro 29'' almaya gidecektim.Kafamdaki tek soru mekanik disk fren olmasıydı ama bugün sitenin birisinde kron xc500 ün 29'' modelinin mart ayında satılacagı yazıyordu.salcano astronunda kron xc500'ün de 2013 modelleriyle ilgili açıklamaları hiç bir yerde bulamıyorum.arkadaslar sizin görüşleriniz ne merak ediyorum.neden salcano neden kron olduğunu gerekçeleriyle yazarsanız çok memnun olurum.yorumlarınız için şimdiden tesekkürler.
    http://bisikletcim.com/urun/kron-xc-500-hd-29-bisiklet.aspx
    http://www.salcano.com/Urunler.aspx?idurun=918

2. Uğur Ece

Uğur Ece Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    elimde salcano astro 291 27 vites full sram x5 takım avid juicy 3 fren sistemi HİDROLİK disk fren 150 kilometrede 6 aylık tertemiz pırıl pırıl bisiklet var fiyatı 800. istanbul'da bisikletçiden aldım faturası falan mevcut. ilgilenirsen..

3. ferhat dalbasan

ferhat dalbasan Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    tesekkür ederim fakat ilk bisikletim olacağı için sıfır olmasını istiyorum.hidrolik freni kendiniz mi taktınız bildiğim kadarıyla astro 29'' öyle bi seçenek mevcut değil?

4. Uğur Ece

Uğur Ece Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    hayır kendim takmadım benimkinde hidrolik var ürün şu: http://www.ykbike.com.tr/urun_detay.php?products_id=378. tabi ki siz bilirsiniz ancak o diğer linkini verdiğiniz salcanoyla vites ve fren sistemi fren grubu olarka karşılaştıramazsınız bile benimkini, başka insanların da görüşünü alın doğrulamak amacıyla. bir tarafta altus, bir tarafta sram x5 var. sıfır olsun diyorsunuz, 150 kilometredeki bir bisikletin sıfırdan farkı olmadığını herkes bilir toplam 5 kere bindim 6 ayda. çiziksiz. ortalama binen birisi bu mesafeyi 2 haftada kateder ben 6 ayda yaptım dediğim gibi.

5. ergin111

ergin111 Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    291 srami kullanıyor arkadaşım çok memnun bisikletinden.Lastiklerinini tanesi(CONTINENTAL RACE-KING 29x2,2 ) 100 tl civarı zaten.Kronun lastikleri Rubena Scylla Sport çok basit kalır yanlarında.Kadro alışımı biraz yumuşak geldi salcanonun bana.Arkadaş düşmüş hafif içeri göçüklük oluşmuş.Kron xc 1000 kullanıcısıyım.Kronun kadroları oldukça sağlamdır yani en azından benimki öle. ASTRO 290 SHIMANO yu öneririm srame bulaşma

6. ferhat dalbasan

ferhat dalbasan Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    bugün iki bisiklet hakkında biraz bilgi sahibi oldum.2013 model astrolar astro 10 adını almıs 29'' hidrolik disk eklenmiş bunun dışında fark yokfiyatı ise 925 tl civarında kron xc500 29'' ise hidrolik disk frenli 2013 modeli fiyatı ise 875 tl civarında kronun kadro olarak görüntüsü daha çok hoşuma gitti.maşa olarak salcano suntour xcm rl gidondan kilitlemeli maşa kullanıyor kron ise kron neo lockout gidondan kilitlemeli maşa kullanıyor.bu iki maşa arasında çok fark var mıdır?kronun maşası sorun çıkartır mı?

7. ferhat dalbasan

ferhat dalbasan Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    görüşlerinizi bekliyorum tesekürler

8. ferhat dalbasan

ferhat dalbasan Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    görüşlerinizi bekliyorum tesekürler