Salcano astro 29 hd hakkında öneriler

tunaagk

Üye
Tepki
0
İsim
tuna
evet oralara kadar çıkabilsem carraro big 829 da var :) Ama salcanonun düşük fiyata verdiği dananım müthiş. bilemiyorum aslında kararsız kaldım

Scudo

Yigit Kabadayi

Daimi Üye
Tepki
81
@tunaagk
Eğer bana sorarsaniz benim butun bisikletlerim salcano idi ve hicbirinden de memnun kalmadim. Dusuk fiyat olayina kanip almayin bence

tunaagk

Üye
Tepki
0
İsim
tuna
Peki arka göbek ve fren hariç memnun kalmadiginiz noktalar hangileri?

Kubilay Koparan

Forum Demirbaşı
Tepki
365
İsim
Kubilay Koparan
Bisiklet
Salcano
@tunaagk Carraro Sportive 224 öneririm bütçeniz dahilinde hem.

tunaagk

Üye
Tepki
0
İsim
tuna
@Kubilay Koparan Aslinda genel itabiri ile sehir icinde kullanicam ama sportivlerin ince tekerleri beni fazlasiyla korkutuyo :) , özellikle yağışlı havada yana yatıp düşerim diye .

Yigit Kabadayi

Daimi Üye
Tepki
81
@tunaagk
Aslinda lastikler michelin guvenli fakat yagisli havada yatmak ne kadar dogru emin degilim :D

• Beğen
Tepkiler: tunaagk

Kubilay Koparan

Forum Demirbaşı
Tepki
365
İsim
Kubilay Koparan
Bisiklet
Salcano
@tunaagk Zaten kendiniz söylemişsiniz şehir içinde kullanıcağınızı bu yüzden mtb almanıza gerek olduğunu düşünmüyorum.
Sırf yağmur için mtb biraz saçma olur bence sportive işinizi görür gibi geliyor.

• Beğen
Tepkiler: tunaagk

tunaagk

Üye
Tepki
0
İsim
tuna
Yönlendirmeleriniz için teşekkür ediyorum arkadaslar ama mtb nin beni bi tık daha yormasi çok sıkıntı değil aslinda. Mtb nin güvenli duruşu beni daha çok etkiliyor. Bu arada yaşadığım şehir turkiyenin en çok yağmur yagan 2. Sehri :)

Yigit Kabadayi

Daimi Üye
Tepki
81
@tunaagk
Siz nasil isterseniz. Fakat salcano onermem. Tavsiyem butcenizi biraz daha yukseltmeye calisip salcano harici bir sey almanizi oneririm. Bu arada boyunuz kac?

tunaagk

Üye
Tepki
0
İsim
tuna
Neden boyum cok uzun değil diye 29' mtb kullanamazmiyim :(

Yigit Kabadayi

Daimi Üye
Tepki
81
@tunaagk
Estağfurullah yanlış anlamayin 27.5 lar 29 lara gore biraz daha ucuz oluyorlar ondan dolayi soylemistim. 910 un 1200 civari bir fiyatı var 810 un biraz daha dusuk oldugunu düşünüyorum.

tunaagk

Üye
Tepki
0
İsim
tuna
Yok Yigit , 810 1230 lira. Sanmıyorum istediğim fiyatlara duseceklerini. Bu arada boyum gerçekten sıkıntı olurmu 29' mtb icin ? Gücenmem :)