Salcano Astro 270 SV Sahiplerinin Ortak Konusu

frkn9119

Aktif Üye
Tepki
19
Bisiklet
Salcano
@Mert C.

diğer kırmızıda benim ;)

Scudo

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
410
Bisiklet
Salcano
HepsiBurada'da bu fiyata son 15 bisiklet kalmıştır! İlgilenenlerin dikkatine... :)
http://i.imgur.com/E41fBeb.png
16 ve üzeri bir sayıda sepete eklemeye çalıştığımızda uyarı görülüyor ve adet 15'e düşüyor. Seçilebilecek tek renk ise kırmızı-beyaz şuan.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
evet elde kalan tek siyahı bana yollamışlar demek ,farkımız tarzımız

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
410
Bisiklet
Salcano
@alper Ku
satış sadece bisikletforum üyeleri ile sınırlı değildi :) illaki vardır alanların arasında siyah kadro olan da...
uzun süre en çok satanlar listesinde birinci sırada kalmış bir bisiklet bu :D

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
@Mert C.

Kime yağlattın bunu? gres yağı var gibi duruyor üstünde. Pislikler cabası :)

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
410
Bisiklet
Salcano
@Berksan

fotoğraflar yakın plan olduğundan gerçekte olduğundan daha kirli görünüyor :D(daha doğrusu gerçekte bu kadar yakından görmediğimiz için daha temiz görünüyor) aslında aşırı pis sayılmazdı ortalamaya göre.
bisiklet 1 yıldan fazla depoda, kutusunda ilk yağıyla durdu(yağlı oluyorlar bildiğim kadarıyla[yanlış mı biliyorum?] 2012 model olduğundan) sonrasında ise bir kez bile temizlenmeden 5 ay kadar kullanıldı :D bisikletçide yağlandı(salcano servisi) ama temizlik yapılmadan yağlandığından var olan pisliğin üstünü kapladı daha çok :D bir de yağmurlu havada toprak yola girip iyice toza/çamura bulayınca sonuç bu oldu :D

bu yağı sipariş ettim: (link)
geldiğinde tamamen yağdan arındırıp kendim yağlayacağım, şuan sadece wd-40 var üzerinde ve yeterli olduğunu düşünmediğimden rahat edemiyorum.(bende de wd-40'dan başka yağlamaya yarayacak birşey olmadığından yağ gelene kadar wd-40 devam)

kendi servisim 1,5 aydır kapalı olduğundan(her gün gidip kontrol ettim...) trek-fuji-kron-sedona vs. birkaç markanın servisi olan diğer bisikletçiye gidiyorum şu aralar.

yarın rublenin arkasındaki plastiği de çıkarmayı düşünüyorum, şimdiye dek zincir iki kaza dışında atmadı... zaten 1. vitese hiç geçmiyorum bile, yine hafiflesin bisikletim :D

Tepki
84
Bisiklet
Salcano
Uygun fiyata; bisiklet pompası , ufak bakım çantası(yedek iç lastik ve lastik değiştirme ekipmanları sığacak kadar) , ve birde telefon tutucu arıyorum. Nerden bulabilirim ? Şimdi karşıyaka'ya inip tek tek dolaşmak istemiyorum dükkanları

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
410
Bisiklet
Salcano
@Abdullah Yücel

pompayı çoğu bisikletçide bulabilirsin, ama mini pompalarla 60-65 psi basmak çok zor, sadece idare edecek kadar basıp seni en yakın benzin istasyonuna götürmeye yeter gibi :D inat edersen basarsın ama çok uğraşırsın.
diğerlerini internette de arayıp bulabilirsin.

Rublenin arkasındaki şeffaf plastiği çıkarttım bugün, akord ayarı da yapıldı jantlara ama arka jant tam olmamış gibi, hala yamukluk var sanki. yarın tekrar baktıracağım...
5 ay boyunca tel gerginlikleri kontrol edilmeden kullanılınca bayağı gevşemişler :D haliyle akord kaçmış.

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@FURKAN DASDEMIR

Burası neresi? Yol bisikleti ile basmak lazım bu yollarda. :)

• Beğen
Tepkiler: Berke

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
410
Bisiklet
Salcano
http://i.imgur.com/65ll7tr.jpg
bu da iç lastiğimiz... logo var ancak hangi markanın logosu olduğunu bilmiyorum.
bilen var mı?

frkn9119

Aktif Üye
Tepki
19
Bisiklet
Salcano
@Berke1903

tekirdag tarafı,o yolun bır kısmıydı genellıkle toprak alanlardan gıttık ama yol lastıgı dusunuyorum ztn sart olmaya basladı :D

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@FURKAN DASDEMIR

Evet ince lastik gerekir o yola 2.2 lastik kötü olur. Keyifli pedallamalar. :)

• Beğen
Tepkiler: Berke

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
@Mert C.

Dünya markası işte :D Fazla zorlamayın bulmak için :D

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
410
Bisiklet
Salcano
@enes savaş

ağırlığının fazla olduğunu düşünüyorum, kaliteli markalarda bile 200gr civarı olabiliyor iç lastiklerin ucuzları.
onun dışında hiç sorun yaşatmadı, 2 haftada bir havasını 65 psi'ye tamamlıyorum, bir kez bile patlamadı.

dış lastiklerle beraber schwalbe iç lastik de alacağım o zaman sorun olmayacak ne olduğu :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
biraz ara verdim arkadaşlar sürmeye ,tekrar başlayınca güzel resimler eklerim.

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
410
Bisiklet
Salcano
Son durum:

Astro 270 SV Sahipleri:

Mert C.
alper Ku
FURKAN DASDEMIR
İhsan Tunçel