Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

SALCANO Astro 242 srd

Konu, 'Salcano' kısmında ömer keskin tarafından paylaşıldı.

1. ömer keskin

ömer keskin Yeni Üye

Seviye:
    Ben fiyattta 650 cıvarına ındırırlerse bu bısıkletı almak ıstıyorum tavsiyelerinizi alıyım maxımum bu butxcem dahada cıkamam o yuzden sunu al onu alcagına demeyın bunun fıyatlarında belkı baska bır markada olabılır tavsıyelerınızi alıyım vede bu bisiklet hakkındaki düşüncelerinizi alıyım bir abim bunu al pişman olmazsın dedi gercı bunu bulamazsam astro 240 srv alıcam yada kron lara bakıcam bayısını bulursam Vede Antalyada yasıyorum tavsiyelerinizi beklerim :rolleyes:

2. Ramiz Ersen Yılmaz

Ramiz Ersen Yılmaz Yeni Üye

Ben bisiklet sporuna yeni başladım piyasayı araştırdım ve 1 ay önce 242 srd aldım. Hergün en azından 40 kilometre biniyorum ve çok memnunum. Uzun süre değiştirmeyi düşünmüyorum. Bence fiyat kalite oranı oldukça iyi. Piyasada cok benzer özellikdeki bilinen bisiklet markalarını en az 2 katı fiyata alabiliyoruz. Hele 650 liraya bulmussanız hic kacırmayın derim. Ben 800 e almıştım. Ama eğer 650 ye alamıyorsanız onun yerine 240 srv alabilirsiniz.

3. ömer keskin

ömer keskin Yeni Üye

Seviye:
    en fazla 700e cıkabilirim vede peşin alıcagım için öyle belki bulabillirim cok saolun tek cevap sızden geldı