Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Salcano Astro 242 Srd Alıcam Eger Olmazsa Astro 240 Srv

Konu, 'Salcano' kısmında ömer keskin tarafından paylaşıldı.

1. ömer keskin

ömer keskin Yeni Üye

Seviye:
    ARKADASLAR ÖNCELİKLE YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM SALCANO MARKA FIYATINA GÖRE İYİ OLDUGUNU BİLİYORUM EKİM AYININ BASINDA BISIKLET ALICAM SALCANO ASTRO 242 SRD RESMİ SİTESİNDE 800 TL GÖZÜKÜYOR BİR ABİME SORDUM İNDİRİM OLUR DEDİ BAYİDEN ALIRSNA SEZON SONU NEDE OLSA DEDİ 650YE DÜŞERSE İNDİRİMDE O BİSİKLETİ ALMAYI KARAR VERDIM EGER OLMAZSA KRON XC 500 24 VİTES ALABİRİM ONUDA BULAMAZSAM EN SON ASTRO 240 SRV YE BAKICAM ANTALYADA YAŞIYORUM SİZCE BİSİKLET BAYİLERİ İNDİRİM YAPARMI 650 YE FELAN INDIRIRLERMI BISIKLET HOSUMA GITTI 240 SRV KARAR VERMISTIM ÖNCE HİDROLIK DISK FRENI OLMADIGI ICIN TEKRAR DUSUNDUM BİR ABİMDE 242 SRD Yİ TAVSİYE ETTİ SİZİNDE TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM :rolleyes:
    :in:

Doğukan KARBAL bunu beğendi.
  2. Doğukan KARBAL

Doğukan KARBAL Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Ya alabilirsiniz bence ancak kullanma amacınız ne ? Dağ taş tanımam mı ? Yoksa uzun yol mu ? Ona göre disk konusunda yardımcı olabılırız. Ama bisiklet iyi ve alabilirsiniz nakitte 650 ye tanıdık bir bayiden bence.

3. ömer keskin

ömer keskin Yeni Üye

Seviye:
    ben vallaha belli olmaya bilir ama dagda taşda kullanmak ıstıyorum ama malesef cogunlukla sehır ıcı kullanıcam o bısıkletı almaktakı amacım bır orman yada bır dagtaş bir yere gidersem oradada rahat kullanabılmem uzun yola fazla cıkmam zaten

4. fazıl çimen

fazıl çimen Yeni Üye

bence astra alma benim çok yakın bi arkadaşımda var hiç memnun değil bisikleti daha yeni aldı 4 ay filan oldu ama şimdiden ne alayım diye düşünmeye başladı bence astra'ya o kadar para vereceğine sedona borla alabilirsin üzerinde yapacağın çok küçük değişiklikler ile çok atak bir bisiklet hale getirebilirsin arkadaşıma yeni bir tane topladık aldığımız fiyatın üstüne 300 lira gibi bir masraf yaparak arkadaşım çok güzel bir bisiklet sahibi oldu

5. ömer keskin

ömer keskin Yeni Üye

Seviye:
    vallahi kardeş o senın dusuncen gıbı gelıyor ılk cevap verene katılıyorum ben dag taş tanımam öle bir bisiklet istiyorum her yerde bınebılecegım uzun yola cıkmıyorum o yuzden öle yol bisikleti degil fıyatları uygun hıdrolık frenlı bır bısıklet arıyorum vede bu 650 olursa bunu alıcam yada kron xc bulabılırsem onlarada bakıcam :rolleyes:

6. Msgl

Msgl Forum Bağımlısı

Adı:
    Musa
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Salcanoyu kötüleyenleri anlamıyorum ya çok şansızlar yada abartıyorlar ayrıca sezon sonu diye indrim yapabilirler tabiki kalmışsa :)

7. can akıncılar

can akıncılar Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    650 liraya alırsan banada haber ver...

8. erkan sozoren

erkan sozoren Kıdemli Üye

Seviye:
    arkadaşlar salcano kadrolar gerçekten kaliteli benim eski kadrom ngf 27 o kadar akıcı ve rahat bi kadroki arkadaşın sedona 771 ni alınca yoruyodu.bence salcanonun tek kusuru işçilik ve servise fazla önem vermemesi

9. niyazi keşo

niyazi keşo Kıdemli Üye

Seviye:
    evet 650 tl ye alabilirsin bebnce ben de 2010 jump var haziran ayında almama rağmen saolsun hüner a.ş. sahibi mustafa abi çok yardımcı oldu satış fiyatı 905 tl idi ben 700 tl ye aldım inşallah alırsın ayrıca istediğin model gerçekten güzel bi model :)