Salcano Astro 240 SRV :)

Tepki
8
evet arakdaşlar sonunda bu pazartesi bisikletim geldi ilk binişi ben yaptım hemde akşam akşam dayanamadım :)) bisiklet güzel yol tutuşu falan , bazen vitesleri karıştırıyorum hangisi artıtırıyordu falan diye ama alıştım :) bana göre tek sorunu vitesin kaçta olduğunu gösteren tablolunun kör noktada olması :) onun dışında gayet güzel öneririm işte fotoğraflar

(link)
(link) by (link), on Flickr

(link)

(link)

(link)

(link)

not : fotoğrafları attığım adresten çektiğim fotoğralarada bakabilirsiniz azcık fotoğrafçıyımda :)

Scudo

Engin ATAL

Forum Bağımlısı
Tepki
364
Bisiklet
Trek
Halkımız Salcano(SalihCanOğulları)'na karşı bir antipati duyuyor.Açıkcası haksızda sayılmaz çünkü her sene buldukları yeni parçaları bisikletlerin üstüne monte ediyorlar.Benimde ilk bisikletim Salcano Snob oldu açıkcası hiç memnun değilim.Sabırsızıkla bekliyorum profosyonel model almayı.Bisikletiniz yinede güzel :) Allah düz bastırsın

• Beğen
Tepkiler: hsntkr

hsntkr

Üye
Tepki
7
Allah düz bastırsın hocam bu nasıl bi iyi niyet yahu çok başarılı :D sizinde bisikletiniz hayırlı olsun güle güle kazasız sürüşlet inşallah

Tepki
8
@hsntkr
vallahi hocam neye iyi niyet anlamadım :D eyvallah sizede Allah düz bastırsın hayırlı sürüşler