Salcano Astro 240 srv hakkında yardım

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
Merhaba Arkadaşlar geçtiğimiz gün salcano ng 650 de karar kıldığımı hatta iki arkadaş alcağımızı söylemiştim fakat,bugün salcanonun bayisine gittim Ocak Mart ayları arası getirtebilirim dediler.Ümitin bayisine gittim yine orasıda aynı dedi .. Ocağa kadarne yapayım..1 ay içerisinde bisikleti alacaz en sonunda bütçeyi biraz daha artırıp salcano astro 240 srvde karar kıldım Arkadaşım Astro 210v beğendi ama forumda bu bisikletin vites ayarlarıyla ilgili sorun olduğunu anlatan bir kaç mesaj gördüm ona ilettim benim beğendiğimden alalım dedim,ama arkadaşımda kırmızı renkli istiyor bugün son girdiğimiz mağazada 2 3 sipariş olursa istediğiniz bisikleti bir hafta içerisinde getirtiriz dediler Ok dedim..Bilen arkadaşlardan ricam bu bisikletin renk seçenekleri nelerdir, birde kadro boyu ,benim boyum 1,70 hangi ölçütten alabilirim,cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim iyi akşamlar...

Scudo

turan kelleci

Forum Demirbaşı
Tepki
215
Bisiklet
Carraro
kardeş bendede 210v var beyz turuncu rengi jantlar siyah daha ayrı bi havası var benim bisikletin renginde fazla yok degierlerine göre daha gösterişli 240srv güzel tercih benimda boyun 1.70 ben alırken dikkat etmedim benimki 20'' ama zorluk çekmedim kontrol bakımındn bence 18'' daha güzel olur 16 '' de küçük kalıyor bence

• Beğen
Tepkiler: can akıncılar

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
Peki arkadaşlar Bu bisiklette pompa için tutturucu yer varmı..

Arda Sert

Üye
Tepki
13
Hmmm :)) valla bende Salcano Astro var şu anda bir çaba içerisindeyim :pP çünki Salcano V box yada Salcano Fro1 almayı planlıyorum karar alamadım :))) salcana astro hemm sağlamm hemm dayananıklı hemde amatör olanlar için ( bende dahil ) güzel bir bisklet ;) tavsiye ederim

Arda Sert

Üye
Tepki
13
güzel modellerde yurt dışından bir abimiz var down hill meraklısı kendisii :)) ona danışıpp sorucam olmadı yurt dışından getirecezz :)

Msgl

Forum Bağımlısı
Tepki
293
İsim
Musa
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Salca 240 srv nin kırmızı renkli modeli var mı ?
Varsa eğer kullanan bir arkadaş fotosunu atabilir mi ?

Tuğrul Tomba

Söz uçar, yazı kalır...
Tepki
1.242
İsim
Tuğrul Tomba
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@can akıncılar

Bildiğim kadarıyla, kırmızı-beyaz, mavi-beyaz ve bir de kırmızı-siyah renk seçenekleri var. Benim boyum 172 cm. 18 inch kadro boylusunu aldık, ama 16 inch daha rahat olur bence.

@can akıncılar

bir yer var oraya ya suluk tutucu ya da pompa tutucu takabilirsin.

@Musa Sağol

Var buyur bu da fotosu:
(link)
(link)

• Beğen
Tepkiler: can akıncılar