Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Salcano astro 210 v

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında sargonnas tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. sargonnas

sargonnas Misafir

Selamlar bisikletimi üst seviye bisiklete geçeceğim için satıyorum. İzmir içi elden teslimat tercihimdir. Fiyat olarak 550 TL istiyorum. Ufak bir pazarlık olabilir.

Bisiklet ile gelen Race King 2.2 lastiklerimi bisiklet alındığı zaman sökmüştüm. Şu anda sıfır ayarında lastiklerim yeni taktım(başka lastik kullandım bu süre içersinde). Arka aktarıcıyı yeni Acera aktarıcı ile değiştirdim. Rubleyi 11T-32T mega range ruble ile değiştirdim. Arka fren pabuçlarım Baradine dir. Bisikletime yaptığım artı masraflar bunlardır.

Son eklediğim resimde gördüğünüz. Rubena V-66 1.50 lik lastikleri, suluk kafesi, pompa tutucu ve pompa, mosso barendleri ektra olarak vereceğim. Ayrıntılı fotoğraflarda gördüğünüz sele ve spd pedalımı yeni bisikletimde kullanacağım için alacağım. Onlar yerine orjinal selesi ve pedalını vereceğim(Son resimde gözükmektedir.). Neredeyse pedal ve seleyi kullanmadım diyebilirim. Söktüğüm tourney arka aktarıcıyı ve rublesini de vereceğim.

Bisikletimin herhangi bir yerinde sorun yoktur. Gözüm gibi baktım. Yağmuru suyu tozu çamuru araziden başka bir yerde görmedi. Evimde sakladım. Alan arkadaşın yaşayacağı en ufak problemin bedelini karşılayabilirim. Ufak tefek çizikler var ama gözünüze batmayacak kadar az ve küçük. 14 ay oldu alalı 10 ay garantisi devam etmekte.

2. sargonnas

sargonnas Misafir

Son fiyatım 500 TL arkadaşlar.

3. sargonnas

sargonnas Misafir

İlan günceldir.

4. sargonnas

sargonnas Misafir

Satış iptal. Konu kapanabilir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.