Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

~Salcano Astro 210 V ~ Nasıl ?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Furkan Candan tarafından paylaşıldı.

1. Furkan Candan

Furkan Candan Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhaba Arkadaşlar Salcano Astro 210 V modelinde Yk Bike sitesinde http://www.ykbike.com.tr/urun_detay.php?products_id=195 indirim olduğunu gördüm istediğim kilitlemeli maşa ve donanıma uygun olduğu için tercih etmeyi düşünüyorum.Bisiklet hakkında bilgisi olan varsa bi yardımcı olabilir mi bu fiyatı sizce uygun mu ve alınabilir bi kalitesi varmı ? Bisiklet bu indirimde galiba kargo alıcı öder şeklinde o yüzden karşıda sirkeciden de bakmayı düşünüyorum. Gerçekten artık almak istiyorum bir bisiklet ve zoom maşalarla başlamakta pek istemiyorum almışken suntour maşa olsun istiyorum yardımlarınızı bekliyorum.

2. Furkan Candan

Furkan Candan Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Yokmu kimse bea .. . .

3. kemal.bahadır

kemal.bahadır Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Var var sakin ol:) güzel bisiklet fiyatının karşılığını veriyor.yaklasik 7aydir kullaniyorum herhangibir sorun yaşamadım. Ne amaçla kullanacağını iyi belirle sehir içinde gezeceksen ve gezinti amaçlı kullanacaksan onermem.Kalin continental lastikler oldukça yoruyor konforu güven hissi cok guzel ama uzun yolda bacak kopartan cinsten ama isim arazi veya oradan oraya atlayip ziplayacam diyorsan al derim.

4. kemal.bahadır

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Sirkecideki salcano bayisinden aldim bende nakit 580 di sanırım. Maşası gayet iyi bence.

5. Furkan Candan

Furkan Candan Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Kemal abicim bilgiler için çok teşekkür ediyorum. Ben genelde İstanbul içinde Tuzla-Kadıköy ve oradan karşıya geçmeyi düşünüyorum turlara katılıp gezmeyi planlıyorum.O zaman bisiklet genel haliyle iyi yol lastiği takıldığı takdirde bir sorunu kalmaz :)

6. kemal.bahadır

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Şu an ne yasadiysan ne dusunuyorsan zamanında aynı şeyleri bende yasadim.Bende Göztepe de oturuyorum ve isim gücüm sahilde gezmek istanbulda gezinmek.Eger aynen bu sekilde gezecem diyorsan aman ha aman dag bisikleti alma. Göreceksin ne kadar büyük bir hata olduğunu. Bana cok dua edeceksin:) benden sana tavsiye hemen şehir ve tur bisikletlrini arastir , incele derim.Git gor hangisi hoşuna giderse al.salcanonun city modellerine bak.sedonanin 331 modeli cok iyi memnun kalanlar var. Arastir işte.

7. Salih Kü

Salih Kü Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    City Sport serisi kesinlikle daha iyi bir tercih olur. Hem lastikleri Astro'dan taban olarak daha sağlam, hem de amacınıza daha uygun. Astro'daki Race King lastiklerin genelde çok patladığı söyleniyor. Oysa City Sport'un Touring Plus lastiklerini raptiyenin bile patlatamayacağı söyleniyor. Lastik çapı daha büyük. Yine kilitlenebilir amortisörlü maşa var. Basitçe sizin ihtiyacınızı çok daha iyi karşılar. Zaten eğer ciddi bir dağ aşkınız yoksa biraz yol keşfetmeyle toprak zemine bile neredeyse girmek zorunda olmadığınızı görebilirsiniz. Düz yoldan gidicem deseniz yeter.

8. Furkan Candan

Furkan Candan Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Aslında Doğru söylüyosunuz bakıyorum şöyle toprak yola girmiyorum dağa çıkmıyorum neden almak istiyorum diiynce belki kadrosu cezbedici geliyo bundan ama inşallah kararım değişmezse salcano city sportlar benimde hoşuma gidiyo sedona 331 leri hiç araştırmadım ama bakıcam.Ayrıca yol bisikletinde en önemli ve dikkat edilmesi gereken özellik ne olabilir ?